Товщиномір DT-Pro 2.1

толщиномер Crash Check DT-Pro
толщиномер Crash Check DT-Pro
толщиномер Crash Check DT-Pro
crash-check
crash-check-dt-pro

Компактний унівелсальний товщиномір DT-Pro 2.1 високої точності за доступною ціною. Надійний та практичний у використанні.
Sales price 1495,00 грн
1495,00 грн

Preloader

Товщиномір автомобільний універсальний Crash Check DT-Pro 2.1

Оновлена версiя вiдомого бюджетного товщиномiра отримала нову прошивку, бiльш потужний процесор i значно вищу точнiсть вимiрiв.

Наша компанія пропонує користувачам пристрій, який забезпечить високу точність вимірювання, що раніше була доступною лише за умови застосування професійних вимірювальних пристроїв. Ви можете застосовувати товщиномір даної моделі з метою вимірювання товщини фарби, емалі, пластика, епоксидної смоли, шпаклювання та інших немагнітних покриттів на залізних, сталевих або алюмінієвих поверхнях.

Особвливости прилада

Товщиномір Crash Check DT-Pro – бюджетна альтернатива автомобільного тестера, що його було вироблено  з метою отримання високої точності вимірів, яка набагато перевищує показники аналогічних вимірювальних пристроїв даної цінової категорії. Таким чином, заміри проведені із застосуванням Crash Check DT-Pro можна вважати цілковито еталонними, адже пристрій визначає товщину покриття на автомобільних деталях із кроком вимірювальної шкали лише в 1 мікрон. Зазначена точність вимірювання дозволяє виявити навіть найменші незначні дефекти покриття автомобільних деталей, спричинені його пошкодженням з найрізноманітніших причин, основними з яких є аварія, підтоплення, іржавіння тощо.

Крім того, товщиномір Crash Check DT-Pro є одним з найкомпактніших вимірювальних пристроїв на ринку, отже він не займе багато місця у багажнику Вашого авто під час дальніх подорожей та дозволить проводити заміри товщини лакофарбового покриття навіть у найбільш важкодоступних місцях автомобіля.

Проведення замірів

Для проведення заміру пристрій потрібно увімкнути та прикласти вимірювальний зонд перпендикулярно до поверхні, що вимірюється. Конструкція вимірювального зонду дозволяє проводити заміри на опуклій поверхні із будь-яким показником кривизни. Для фіксації результатів вимірювання на дисплеї приладу, вимірювальний зонд, закріплений на спеціальній пружині, сильним натискуванням вдавлюється в корпус пристрою, що гарантує отримання точних результатів замірів та дозволяє уникнути навіть найменших погрішностей, що виникають у разі невірного притискання приладу до поверхні деталі. При цьому пристрій автоматично визначає матеріал, з якого виготовлена деталь, незалежно від того, чи він є магнітним, як от сталь або оцинкована сталь, чи немагнітним, як от алюміній.

Результати вимірювань можуть бути відображені на дисплеї пристрою в мікронах, міліметрах або мілідюймах, в залежності від Вашого вибору та задля забезпечення зручності користувачеві.

Товщиномір Crash Check DT-Pro не оснащений підсвічуванням дисплею, але розмір цифр, що відображаються на дисплеї, дає змогу чітко роздивитись результати вимірів навіть за умов недостатнього освітлення.

Технічні характеристики товщиноміра Crash Check DT-Pro

 • Розміри пристрою: 120x28 мм;
 • Діапазон вимірювань: 0-1300 микрон;
 • Шаг вимірювальної шкали (роздільна здатність): 1 мікрон;
 • Одиниці вимірювання: мкм, мм, mils;
 • Підсвічування дисплею відсутнє;
 • Матеріал основи: магнітний (залізо, оцинкована сталь), немагнітний (алюміній) ;
 • Живлення: дві батарейки типу "ААА" із зарядом 1,5 В. 
 • Детальне калібрування пристрою на магнітній та немагнітній основі виконується продавцем перед відправкою пристрою, отже користувачеві не потрібно виконувати налаштувань.

Комплектація приладу

 1. Товщиномір покриттів моделі Crash Check DT-Pro.
 2. Інструкція з експлуатації.
 3. Пластина з магнітного металу (залізо).
 4. Пластина з алюмінію.
 5. Комплект для калібрування плівки (50 мкм, 100 мкм, 250 мкм, 500 мкм, 1000 мкм ).
 6. Ремінь для носіння пристрою на руці.
 7. Дві пальчикові батарейки AAА із зарядом 1.5V.
   

Товщиномір Crash Check DT-Pro є незамінним приладом, в разі якщо Ви плануєте обстежувати поверхню деталей автомобіля та виявляти можливі випадки ушкодження. Щойно Ви отримаєте товщиномір Crash Check DT-Pro,  Ви зможете одразу ж переконатися у функціональності, високій точності та легкості в експлуатації даного універсального вимірювального пристрою.

Пользователь
Середа, 02 січня 2019