Товщиномір Mini TESTER A-10-FE

Толщиномер Mini Testerтолщиномер Mini Tester
Толщиномер Mini Tester
Толщиномер Mini Tester
Толщиномер Mini Tester

Зручний і приктичний товщиномір Mini TESTER з великим цифровим дисплеэм э дуже точним і безвідмовним приладом.
Sales price 1195,00 грн
1195,00 грн

Preloader

Товщиномір Mini TESTER A-10-FE

Вдалий представник товщиномірів головною задачею яких є детальна і точна перевірка автомобілів. Ця модель обладнана великим цифровим дисплеєм на якому користувачеві дуже зручно представлені результати вимірювання лакофарбового покриття. Шаг вимірювання цього приладу складає 10 мікронів, що становить 0,01 міліметра, тому товщиномір Mini TESTER A-10-Fe з легкістю знайде другий шар фарби або шпаклівку. Товщиноміри цієї моделі відрізняє висока точність, безвідмовність при використанні приладу, інформативність та зручність при відносно невеликому розмірі. Цей прилад дуже вдало працює на залізній і оцинкованій основі, але не працює на алюмінієвих деталях автомобілів. Товщиномір Mini TESTER A-10-Fe дуже простий і зручний у використанні і для того щоб користуватися ним не потрібно мати якихось професійних навиків, тому працювати цією моделлю можуть як початківці, так і професійні авто дилери.

Товщиномір  Mini TESTER купити в Україні. Гарантована низька ціна та швидка доставка

Відмінністю цього приладу є те, що ця модель дуже точно працює і при невеликій вартості товщиномір Mini TESTER A-10-Fe є одним із самих привабливих. Ця модель майже не розкалібровується и не потребує постійних налаштувань і калібровок. І хоча ця модель не працює на алюмінії, при вимірюванні залізних і оцинкованих поверхонь їй майже немає рівних (Принаймні в цьому ціновому діапазоні). Товщиномір Mini Tester A-10-Fe  не можна порівнювати з дешевими китайськими іграшками тому що він дійсно точно і якісно працює і легко знаходить будь-які скриті пошкодження і відновлення. Слід зазначти що ця модель дуже стало працює і тому немає необходності в періодичних налаштуваннях і калібровках приладу але в комплекті з товщиноміром іде індивідуальна калібровогда платина и прилад може бути відкалібрований користувачем самостійно при будь-якій потребі.

Як використовується товщиномір Mini TESTER A-10-Fe

Цей прилад має тільки одну кнопку при натисканні якої товщиномір товщиномір включається. Після цього прибор треба прикласти вимірювальним зондом до поверхні и трохи втримати на деталі. На дисплеї приладу зафіксується значення яке дорівнює відстані від зонду до магнітного матала, або шару фарби в мікронах з шагом мимірювання 10 мікронів. Далі слід провести наступний вимірчерез 15-20 сантиметрів від попереднього і так далі по всієї маталевої поверхні автомобіля. При вимірюваннях необхідно пам'ятати що для отримання якісного точного виміру вимірювальний зонд необхідно прикладати к поверхні чітко і плотно без якихось кутів і нахилів. Уникайте вимірюван на забруднених поверхнях, тому що за може суттєво впланути на точність і результати вимірювань.

Як відкалібрувати товщиномір Mini TESTER A-10-Fe

Для калібровки товщиноміра слід натиснути кнопку на передньої поверхні. На дисплеї приладу зїявится обернений відлік: 90, 80, 70, 60, 50, 40, 30, 20, 10, далі символи "HL", "FE". Після цього треба відпустити кнопку і прикласти калібрувальну пластину до вимірювального зонда і, трамаючи пластину на поверхні зонда, короткотерміново натиснути кнопку. Після проведення цієї процедури товщиномір повністю відкалібровано і можна приступати до проведення вимірювання. 

Калібровочна пластина також може бути використана для перевірки точності вимірювань приладу, для цього треба прикласти пластину до вимірювального зонда, і якщо товщиномір показав 200um, або 200+/-10 um то можна вважати що прибор працює точно. Якщо при вимірюванні пластини похибка вимірювання склала більше ніж 10um, товщиномір необхідно відкалібрувати.

Техничні всативості

  • Одиниці виміру приладу um (мікрон);
  • Крок вимірювання 10 um (10 мікрон);
  • Живлення 9V (крона);
  • Матеріал на якому можна робити виміри: сталь, оцинкована сталь;
  • Метод виміру: магнитний;
  • Невеликий компактний розмір приладу: 8,3*6,2*2,9см.

Комплектація

  1. Товщиномір Mini TESTER A-10-Fe з встановленим елементом живлення.
  2. Пластина для калібровки A-10 (200 um).
  3. Інструкція по використанню.

 

Перед тим як відправити товщиномір Mini TESTER A-10-Fe він калібрується та тестується на відповідність вимірів. Отримавши товщиномір покупець може використовувати прибор за призначенням і не робити додаткових налаштувань і калібровок.

Купити товщиномір Mini TESTER A-10-Fe можна зателефонував на один із вказаних телефонів або зробивши замовлення на сайті.

Пользователь
Середа, 02 січня 2019

Егор
Середа, 12 грудня 2018
Недорогой, но качественный и рабочий прибор, который порадовал своей точностью. За такие деньги это просто находка. Благодарен за быструю доставку!