Толщиномер CM-288 RUS VVV-Group

Купить толщиномер краски CM-288FN RUS недорого
Толщиномер купить CM-288FN RUS от лучшего производителя
Толщиномер купить во Львове с доставкой CM-288FN RUS
Толщиномер купить в Одессе недорого CM-288FN RUS
Купить толщиномер CM-288FN RUS по доступной цене
Купить толщиномер лакокрасочных покрытий CM-288FN RUS по лучшей цене
Manufacturer VVV-Group

Обновленная модель CM-288 RUS получила русский интерфейс, благодаря чему работать с ним стало намного удобнее.
Sales price 2795,00 грн
3595,00 грн

Preloader

Подбирая толщиномер для профессионального или любительского использования, клиент стремится к оптимальному набору функций и доступной цене. Не оставляет без внимания и такой важный критерий, как точность прибора. Толщиномер покрытий CM-288FN RUS - функциональный толщиномер с прошивкой нового поколения, который дополнительно оснащен русским интерфейсом. Теперь работа с устройством будет еще более доступной и приятной. Появились следующие пункты меню на русском языке:

 • Fe-материал основания – черн. мет.;
 • Al-материал основания – цвет. мет.;
 • откл – погрешность (отклонение);
 • min/max переведено как мин/макс;
 • сред – среднее значение толщины.

Все остальные пункты меню остались в привычном для пользователей исполнении, как старшей модели ЦМ 288.

Уважаемые покупатели! Толщиномер CM-288 FN RUS является оригинальным продуктом компании VVV-Group. На него распространяется официальная гарантия от производителя и послегарантийное обслуживание.

Почему стоит купить толщиномер CM-288 RUS

Возможность осуществления полной диагностики автомобиля. Функциональность толщиномера ЦМ-288 РУС позволяет проверять толщину лакокраски на деталях из железосодержащих и немагнитных материалов. Оптимальный набор технических характеристик делает устройство полезным, как в любительской сфере, так и в профессиональной. В серийном производстве толщиномер ЛКП можно использовать постоянно, осуществляя точечные или непрерывные замеры.

Обновленная версия, которая была разработана специально для модели CM-288 RUS. Установленная прошивка версии 5.2

Последняя версия прошивки и новая разработка платы устройства, позволяют ему максимально качественно обрабатывать результаты измерения. Это гарантирует производственно точный результат измерения и стабильность работы толщиномера.

Точность. Даже при постоянном использовании в серийном производственном процессе погрешность не будет выше установленных 3%. Возможна многоступенчатая настройка прибора. Причем ее с легкостью выполнит сам пользователь. Для этого в комплектацию входит калибровочный набор из нескольких пластин.

Технические характеристики:

 • Область исследований: железосодержащие (оцинкованные металлы, железо) и немагнитные (цинк, медь, алюминий) материалы;
 • Принцип работы: вихретоковый и метод магнитной индукции;
 • Диапазон измерений: от 0 до 1250 мкм;
 • Возможная погрешность: не более 3%;
 • Время выполнения одного замера: 1 секунда;
 • Автоотключение прибора: через 60 секунд;
 • Экран: LED с яркой подсветкой;
 • Габариты корпуса: 96 мм × 50 мм × 25 мм;
 • Вес (без элемента питания): 41 г.

Модель имеет следующую комплектацию:

 • толщиномер краски CM-288 RUS;
 • фирменный чехол;
 • набор калибровочных пластин;
 • батарейки;
 • руководство по использованию устройства.
Ще нема відгуків

ТОВЩІНОМІРИ ФАРБИ (ЛФП) ДЛЯ АВТО - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

На сьогоднішній день авторинок автомобілів переповнений новими екземплярами машин, багато з яких продаються за дуже привабливою ціною. На перший погляд все здається чудовим: прекрасний зовнішній вигляд, невеликий пробіг, відмінна ціна. Водій, який не має великого досвіду в поводженні з машинами, однозначно вважав би покупку вельми вдалою. Однак, спеціаліст, вже глянувши на стан, пробіг та ціну може з великою ймовірністю визначити: чесна продаж чи варто все-таки чекати підступу. Здійснюючи дорогу покупку необхідно провести якісну діагностику машини і визначити як її експлуатував попередній власник.

Звідки на ринку б/у автомобілів така кількість пропозицій, та ще з таким цікавим цінами? Є два варіанти відповіді на дане питання. Або власнику потрібно продати транспортний засіб терміново по причині виїзду за кордон або купівлі нового автомобіля. Або ж, автомобіль у свій час встиг побувати в аварії. І, на жаль, другий варіант відноситься до більшої частини вигідних пропозицій.


Над питанням про те, як визначити, автомобіль потрапляв в аварії, чи ні, думають тисячі потенційних покупців уживаних автомобілів. І до недавнього часу не існувало можливості встановити цей факт напевно. Адже навіть експертиза на професійному СТО не може гарантувати точність відповіді, якщо після аварії автомобіль був приведений в повний порядок. Купівля автомобіля перетворювалася в так звану лотерею, і тільки після декількох місяців експлуатації покупець розумів пощастило йому чи ні. Однак, сьогодні ситуації змінилася. І в кращу сторону.

 

Пошкодження, що наносяться автомобілю аварією, можуть бути самі різні, починаючи від подряпини і закінчуючи серйозними деформаціями корпусу, що в свою чергу відображається на працездатності внутрішніх елементів. Але є один фактор, який об'єднує всі аварії, незалежно від того, наскільки сильно постраждав автомобіль. А саме – пошкоджується шар фарби кузова. І так як він у всіх на виду, власник автомобіля в більшості випадків віддає машину на відновлення пошкодженого покриття. Але цей факт вже з легкістю виявить товщиномір.

Товщиномір ЛКП – це інноваційний прилад, основним завданням якого є визначення товщини покриття, нанесеного на металеву (магнітне і немагнитное) основу. Наскільки б кваліфіковано не виконувалось відновлення пошкодженого шару, вирівняти товщину один в один з заводський – просто неможливо. Як мінімум, місця накладення фабричного і після аварійного шарів фарби будуть присутні. І товщиномір автомобільний виявить їх, давши вам знати про це.

Пристрій доступно, компактно і ефективно. Досить піднести його до кузова автомобіля, щоб побачити товщину шару фарби. А досліджувати весь автомобіль – це максимум пів години часу. У процесі роботи товщиномір фарби покаже точні значення товщини покриття, які детально характеризують стан кузова автомобіля. І неважливо, що при цьому говорить його власник. Щоб стати справді щасливим покупцем і не розчаруватися в покупці в перші дні, потрібно детально перевірити машину.

Прилад товщиномір стоїть на сторожі ваших інтересів і допоможе Вам з легкістю перевірити будь-яку машину.

Товщиномір насамперед є високоточним вимірювальним приладом і, залежно від моделі може мати ряд особливостей і переваг, які можуть бути необхідні вам, але зовсім не цікавити іншого. Тому перш ніж купити товщиномір необхідно визначитися з деякими важливими аспектами:

1 Потрібен Вам товщиномір з функцією вимірювання товщини лакофарбового покриття на немагнітних металах? Або простіше - потрібно міряти фарбу на алюмінієвих деталях? Це досить важливе питання, так як якщо вибирати недорогий прилад товщиномір і вимагати від нього максимальну функціональність, то прийдеться поступитися якістю.

2 В якому ціновому діапазоні Ви шукайте товщиномір? Тут як і скрізь: чим більше платиш тим більше отримуєш. Багато з пропонованих нами приладів без проблем здатні виявити другий шар криски на автомобілі, але не можуть застосовуватися як товщиноміри покриття при виробничому процесі. Важливо пам'ятати наступне: дешеві речі іноді обходяться дуже дорого. Адже навіть якщо товщиномір Вам потрібен для одного або двох вимірювань потрібно пам'ятати що ці виміри він повинен зробити, і не дозволити користувачеві купити битий автомобіль, адже навіщо тоді товщиномір потрібен?

Якщо покупець відповів на ці питання, то вибрати товщиномір дуже просто.