Магнитный толщиномер GL-MAG

gl-mag-prodig-tech-7
gl-mag-prodig-tech-6
gl-mag-prodig-tech-2
gl-mag-prodig-tech-3
gl-mag-prodig-tech-4
gl-mag-prodig-tech-5

Sales price 299,00 грн
399,00 грн

Preloader

Толщиномер GL-MAG – надежный, высокоточный и при этом бюджетный вариант тестера, предназначенного для диагностики лакокрасочного покрытия на кузовах автомобилей. Данная модель – новинка рынка измерительных приборов, однако это не мешает прибору быстро становиться популярным.

Почему стоит купить толщиномер GL-MAG?

Удобство

Компактность устройства и оригинальность дизайна его конструкции позволяет исследовать с его помощью самые сложнодоступные участки кузовной поверхности, включая угловые. Схожесть габаритами и формой с маркером, а также малый вес делает удобным ношение прибора в кармане, а значит, он всегда будет под рукой. Отдельно надо остановиться на шкале магнитного толщиномера. Кроме того, что она двойная, так ещё и разделена на цветовые зоны. Это сделано для того, чтобы облегчить пользователям считывание информации. Использован принцип светофора, поэтому показатели понятны на интуитивном уровне. Зеленый сегмент – все в порядке. Автомобиль имеет заводскую покраску и не подвергался никаким ремонтным работам. Желтый сегмент – предупреждающий. Возможно транспортное средство было перекрашено. Красный цвет – опасность. Скорее всего, машина побывала в дорожно-транспортном происшествии, после чего ее пришлось тщательно шпаклевать и покрывать толстым слоем краски, чтобы выровнять кузовную поверхность. 

Высокая точность

Толщиномер GL-MAG, несмотря на свою бюджетность, выдает высокоточные показания. Работая в диапазоне 0-600 микрон с измерительным шагом всего в 10 микрон, погрешность результатов составляет всего несколько процентов.  

Универсальность

Магнитный тестер укомплектован неодимовым магнитом, что позволяет ему исследовать ЛКП, лежащее на любом магнитном основании, в том числе и оцинкованном.

100% готовность к работе

Забудьте о постоянных калибровках и настройках, которыми грешат цифровые тестеры. Механический толщиномер модели GL-MAG готов к процедуре замера, как только будет распакован. Все, что нужно сделать, это прижать зонд к изучаемой поверхности и посмотреть результат. Быть точным и работать безотказно устройству не помешают ни температурные перепады, ни высокая влажность.

Ще нема відгуків

ТОВЩІНОМІРИ ФАРБИ (ЛФП) ДЛЯ АВТО - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

На сьогоднішній день авторинок автомобілів переповнений новими екземплярами машин, багато з яких продаються за дуже привабливою ціною. На перший погляд все здається чудовим: прекрасний зовнішній вигляд, невеликий пробіг, відмінна ціна. Водій, який не має великого досвіду в поводженні з машинами, однозначно вважав би покупку вельми вдалою. Однак, спеціаліст, вже глянувши на стан, пробіг та ціну може з великою ймовірністю визначити: чесна продаж чи варто все-таки чекати підступу. Здійснюючи дорогу покупку необхідно провести якісну діагностику машини і визначити як її експлуатував попередній власник.

Звідки на ринку б/у автомобілів така кількість пропозицій, та ще з таким цікавим цінами? Є два варіанти відповіді на дане питання. Або власнику потрібно продати транспортний засіб терміново по причині виїзду за кордон або купівлі нового автомобіля. Або ж, автомобіль у свій час встиг побувати в аварії. І, на жаль, другий варіант відноситься до більшої частини вигідних пропозицій.


Над питанням про те, як визначити, автомобіль потрапляв в аварії, чи ні, думають тисячі потенційних покупців уживаних автомобілів. І до недавнього часу не існувало можливості встановити цей факт напевно. Адже навіть експертиза на професійному СТО не може гарантувати точність відповіді, якщо після аварії автомобіль був приведений в повний порядок. Купівля автомобіля перетворювалася в так звану лотерею, і тільки після декількох місяців експлуатації покупець розумів пощастило йому чи ні. Однак, сьогодні ситуації змінилася. І в кращу сторону.

 

Пошкодження, що наносяться автомобілю аварією, можуть бути самі різні, починаючи від подряпини і закінчуючи серйозними деформаціями корпусу, що в свою чергу відображається на працездатності внутрішніх елементів. Але є один фактор, який об'єднує всі аварії, незалежно від того, наскільки сильно постраждав автомобіль. А саме – пошкоджується шар фарби кузова. І так як він у всіх на виду, власник автомобіля в більшості випадків віддає машину на відновлення пошкодженого покриття. Але цей факт вже з легкістю виявить товщиномір.

Товщиномір ЛКП – це інноваційний прилад, основним завданням якого є визначення товщини покриття, нанесеного на металеву (магнітне і немагнитное) основу. Наскільки б кваліфіковано не виконувалось відновлення пошкодженого шару, вирівняти товщину один в один з заводський – просто неможливо. Як мінімум, місця накладення фабричного і після аварійного шарів фарби будуть присутні. І товщиномір автомобільний виявить їх, давши вам знати про це.

Пристрій доступно, компактно і ефективно. Досить піднести його до кузова автомобіля, щоб побачити товщину шару фарби. А досліджувати весь автомобіль – це максимум пів години часу. У процесі роботи товщиномір фарби покаже точні значення товщини покриття, які детально характеризують стан кузова автомобіля. І неважливо, що при цьому говорить його власник. Щоб стати справді щасливим покупцем і не розчаруватися в покупці в перші дні, потрібно детально перевірити машину.

Прилад товщиномір стоїть на сторожі ваших інтересів і допоможе Вам з легкістю перевірити будь-яку машину.

Товщиномір насамперед є високоточним вимірювальним приладом і, залежно від моделі може мати ряд особливостей і переваг, які можуть бути необхідні вам, але зовсім не цікавити іншого. Тому перш ніж купити товщиномір необхідно визначитися з деякими важливими аспектами:

1 Потрібен Вам товщиномір з функцією вимірювання товщини лакофарбового покриття на немагнітних металах? Або простіше - потрібно міряти фарбу на алюмінієвих деталях? Це досить важливе питання, так як якщо вибирати недорогий прилад товщиномір і вимагати від нього максимальну функціональність, то прийдеться поступитися якістю.

2 В якому ціновому діапазоні Ви шукайте товщиномір? Тут як і скрізь: чим більше платиш тим більше отримуєш. Багато з пропонованих нами приладів без проблем здатні виявити другий шар криски на автомобілі, але не можуть застосовуватися як товщиноміри покриття при виробничому процесі. Важливо пам'ятати наступне: дешеві речі іноді обходяться дуже дорого. Адже навіть якщо товщиномір Вам потрібен для одного або двох вимірювань потрібно пам'ятати що ці виміри він повинен зробити, і не дозволити користувачеві купити битий автомобіль, адже навіщо тоді товщиномір потрібен?

Якщо покупець відповів на ці питання, то вибрати товщиномір дуже просто.