Товщиномір CHY115

Толщиномер CHY115
Толщиномер CHY115
Толщиномер CHY115
Manufacturer CHY-Firemate

Високоякісна універсальна модель для вимірвання шару фарби як на магнітних, та і на немагнітних поверхнях.
Sales price 2545,00 грн
2545,00 грн

Preloader

CHY115 – дуже  якісний пристрій, що користується великим попитом серед професійних авто дилерів і автосалонів. Товщиномір дуже простий у застосовуванні і зручно лежить в руці. В нього є виключно необхідні функції і він не потребує професійних навичок при використанні. Щоб виміряти товщину лакофарбового шару, користуючись товщиноміром CHY115, знадобиться всього кілька хвилин. Прилад також характеризується високим рівнем надійності і строк його споживання доходить аж до десяти років і навіть більше. Ця модель безпомилково і чітко вимірює товщину ЛФП, нанесену на будь-яку (магнітну / немагнітну) поверхню. Товщиномір CHY115 стане вашим вірним помічником у випадках, коли користувачеві слід перевірити будь-який автомобіль.

Основні переваги

 • Товщиномір ЛКП CHY115 має чималу кількість переваг, забезпеченням яких виробник потурбувався в ході розроблення приладу. Саме ці переваги дозволили йому добитися визнання покупців і зайняти поважне місце в рейтингу продажів.
 • Сфери застосування. Ця модель товщиноміра спроможна міряти шар захисного покриття, що нанесено на магнітні й немагнітні метали. Цей фактор дає можливість використовувати CHY115 фактично без будь-яких обмежень, що робить пристрій універсальним.
 • Дисплей. CHY115 має якісний дисплей, який показує цифровий результат виміру в комфортних користувачу одиницях виміру um / mils. Присутність підсвічування дисплея робить допустимим вживання приладу незалежним від освітленості, а також в приміщеннях або гаражі.
 • Товщиномір CHY115 вже більше 10 років стоїть на озброєнні діагностичних станцій, автодилерів та страхових компаній. Цей товщиномір показав себе як якісний і довговічний прилад.
 • Відключення. Прилад автоматично вимикається після 15 секунд бездіяльності. Ця функція істотно зберігає заряд батареї.

Товщиномір CHY115 за найкращою ціною в Україні

Використання толщиномера CHY115

Для включення пристрою необхідно натиснути курок, при цьому вимовиться звуковий сигнал і товщиномір включиться. Далі потрібно прикласти товщиномір мірильним датчиком до поверхні, товщину покриття якої потрібно поміряти і натисніть курок орієнтовно на 1 секунду. Прозвучить два звукових сигнали і дисплей відобразить результат вимірювання

* Не можна включати прилад коли датчик притиснутий до металевої поверхні. Тобто  перший постріл слід зробити в повітря.

Прилад CHY115 забезпечить найбільш ефективний результат, якщо вимірюватися буде кожна деталь кузова авто і крок вимірювання становитиме орієнтовно 25-30 см.

Ця модель вигідно відрізняється від свого побратима моделі CHY113 тим, що може робити вимірювання на алюмінієвої поверхні.

 

Технічні характеристики приладу

 • Діапазон вимірювань: 0 до 40.0 mils (0 до 1000μm).
 • Крок виміру пристрою: 0.1mils / 1μm.
 • Можливі похибки пристрою при вимірюванні:

        ± (4 Одиниці) від 0 до ± 7.8mils;

        ± (10 одиниць) від 0 до 199μm / мкм;

        ± (3% + 4 Одиниці) від 7.9mils до 40 mils;

        ± (3% + 10 одиниць) від 200μm / мкм до 1000μm / мкм.

 • Елемент живлення: стандартна 9V батарея (Крона).
 • Орієнтовний термін служби батареї: 8 годин (в режимі безперервних вимірювань з включеним підсвічуванням дисплея).
 • Розміри: 148 (В) x 105 (Ш) x 42 (Т) (мм.)
 • Вага пристрою: 157 гр. (З батареєю).

 

Комплектація приладу

 1. Товщиномір моделі 115.
 2. Калібрувальні металеві Пласт: нульова залізна і алюмінієва пластини.
 3. Еталонна пластикова пластина.
 4. Чохол для зберігання і носіння.
 5. Елемент живлення ( "крона" встановлена в пристрій).
 6. Інструкція по експлуатації російською мовою.
 7. Гарантійний талон.
Валерий
Понеділок, 21 травня 2018
Очень доволен, что обратился именно на Ваш сайт. «Любителю» одному сложно разобраться в технических характеристиках такого количества измерителей. Продавец честно рассказал о преимуществах и недостатках, помог сделать выбор. Толщиномер работает четко. Единственный минус – объемный корпус, которые проникает не во все места кузова.