Товщиномір CHY TG-03

Толщиномер CHY TG-03
Толщиномер CHY TG-03
Толщиномер CHY TG-03
Manufacturer CHY-Firemate

Новітня модель для вимірювання товщини фарби на магнітних деталях є дуже точною і якісною, компактна і зручна у використанні.
Sales price 2795,00 грн
2795,00 грн

Preloader

CHY Tg-03 – інноваційний прилад товщиномір, використання якого дозволить виявити товщину шару лако-фарбового покриття, нанесеного на магнітні металеві основи. Не випадково до даної моделі застосовується слово «інноваційна». Технології, створені виробником, дозволили досягти високого рівня точності вимірів і роботи пристрою практично за будь-яких погодних умов. Окрім цього, доступна ціна, бездоганна якість, компактність, безвідмовність в роботі та ряд інших чинників свідчать на користь вибору саме цієї моделі. Товщиномір фарби CHY Tg-03 - модель 2013-2014 років розробки, відповідно всі мікросхеми, застосовані у виробництві даних приладів, максимально точні й безвідмовні.

 

Основні переваги моделі CHY Tg-03

Високоточний товщиномір CHY Tg-03 має ряд технічних особливостей, завдяки яким він встиг сподобатися великій кількості користувачів, що часто мають справу з перевіркою автомобілів.

Умови експлуатації

Дана модель товщиноміра може працювати як у пекучу спеку, так і в лютий мороз. Незалежно від експлуатаційної температури, товщиномір ЛКП CHY Tg-03 завжди точний і практичний.

Час виміру

Щоб зробити вимір в одному місці, пристрою необхідно близько однієї секунди часу. Підносячи прилад товщиномір CHY Tg-03 до поверхні, ви вже через мить знатимете результати вимірів. Настільки стрімка реакція пристрою дозволить виміряти товщину шару кожної деталі кузова, не витрачаючи багато часу на автомобіль. Повна перевірка автомобіля становитиме приблизно 10-15 хвилин. У результатах виміру цієї моделі можна бути впевненим на 100%.

Зручність експлуатації

Дизайн товщиноміра CHY Tg-03 продуманий таким чином, що працювати з ним дуже комфортно. Завдяки невеликим габаритам і малій вазі, він зручно лягає в руку. Завдяки компактним розмірам товщиномір дуже зручний, оскільки з легкістю може вміститися у найглибшій кишені, і під час відрядження не займе багато місця. Живлення товщиноміра CHY Tg-03 здійснюється за допомогою двох міні пальчикових батарей типа ААА, а тривалість безперервної роботи пристрою досягає 17 годин постійної експлуатації, що дуже довго для приладу такого типа.

Дисплей з підсвічуванням

Модель обладнана великим зручним та інформативним дисплеєм, що дозволяє показувати великі цифри. А наявність підсвічування дозволяє робити виміри навіть в темний час доби та в не достатньо освітлених приміщеннях.

Економія заряду батареї

У пристрої присутня функція, яка автоматично вимикає його після 30 секунд бездіяльності. Таким чином, навіть якщо ви забули вимкнути товщиномір після роботи – не хвилюйтеся, це станеться автоматично, і розряджатись батарея не буде.

 Товщиномір CHY Tg-03 купити в Україні.

Принцип роботи товщиноміра CHY Tg-03

Автомобільний товщиномір CHY Tg-03 працює за принципом магнітної індукції. І це одна з причин, з якої пристрій характеризують прекрасна швидкість роботи й висока точність. Результат може бути зображений на дисплеї у двох системах виміру: mils або um, залежно від встановлених налаштувань. 

В процесі експлуатації прилад товщиномір CHY Tg-03 дуже простий і зручний. Потрібно піднести датчик приладу до поверхні й доторкнутися, в результаті цього товщиномір ввімкнеться, пролунає звуковий сигнал, і на дисплеї приладу користувач побачить результати виміру у вибраних і зручних користувачеві одиницях. 

Ретельно досліджуйте кожну деталь автомобільного кузова, і чиїсь шанси продати вам биту машину дорівнюватимуть нулю.

 

Характеристики товщиноміра моделі CHY Tg-03

 • Типи матеріалів, які визначаються: чорні метали й оцинковані кузови автомобілів;
 • Діапазон вимірів: від 0 до 80 mils (0-2000 um);
 • Крок виміру: 0.1 mils/1 um;
 • Допустиме відхилення: +- 3%;
 • Час відгуку: 1 секунда;
 • Температура використання: від - 20 до + 60 градусів за Цельсієм;
 • Автоматичне вимкнення: 30 секунд;
 • Живлення: батареї 2*1,5v «ААА» (міні пальчик);
 • Споживання енергії в режимі stand by: 6 А;
 • Термін дії батареї: 16 годин безперервної роботи;
 • Індикатор низького рівня заряду батареї: з'являється, коли заряд падає нижче обмежено допустимого рівня;
 • Розміри: 105 мм (висота) х 55 мм (ширина) х 27 мм (товщина);
 • Вага: 80 г (з батареєю).

 

Комплект постачання

 1. Товщиномір моделі CHY Tg-03.
 2. Індивідуальний чохол для носіння і зберігання з пластиковим кріпленням.
 3. Калібрувальний комплект, який складається з двох пластин: залізної та пластикової еталонної пластини.
 4. Батареї типа «ААА» - 2 штуки (міні пальчик).
 5. Інструкція з експлуатації.
 6. Індивідуальна упаковка.

 

При купівлі товщиноміра моделі CHY TG - 03 Ви отримуєте повністю налагоджений і відкалібрований прилад, який Ви можете використовувати за призначенням і робити високоточні виміри відразу після отримання цього високоякісного пристрою.

В нашому інтернет магазині ви можете придбати товщиноміри тайванської фірми-виробника Chy-firemate: товщиномір CHY113товщиномір CHY115товщиномір CHY TG-05

 

Покупатель
Четвер, 19 квітня 2018
Толщиномер хороший и работает как надо. Проверяет быстро, точно, все автоматизировано и напрягаться с дополнительными настройками не нужно. Жаль только, что работает лишь с железом, для алюминия не подходит. Точно же при измерениях всегда радует!