Товщиномір CHY TG-05

Толщиномер CHY TG-05 универсальный - черные и цветные металлы
Толщиномер CHY TG-05 универсальный - черные и цветные металлы
Толщиномер CHY TG-05 универсальный - черные и цветные металлы
Толщиномер покрытий CHY TG-05 оригинальный от тайваньского производителя
Толщиномер CHY TG-05 и его применение
Толщиномер CHY TG-05 в Украине
Manufacturer CHY-Firemate

Цей прилад допоможе, як при професійній перевірці машин, так і в будь-якому виробництві - для здійснення контрольних вимірів високої точності
Sales price 3395,00 грн
3395,00 грн

Preloader

Товщиномір CHY Tg-05 - найякісніший і точніший прилад серед подібного обладнання, незалежно від цінового діапазону.

Остання і найкраща модель тайваньського виробника професійного вимірювального устаткування - фірми Chy-firemate. Хто не знає легендарний білий пістолет, яким користується більшість автодилерів і автосалонів? Ці прилади працюють і не підводять своїх користувачів ще з 2006 року, коли їх перші екземпляри прибули до України - це був справжній переворот у сфері автобізнесу, але тоді дозволити собі їх могли лише найзабезпеченіші або найпрактичніші оцінювачі автомобілів. Сьогодні прилади цієї фірми широко відомі своєю якістю і мінімальним відсотком виходу з ладу. Нова модель - товщиномір CHY Tg-05 також приголомшує якістю і своєю безвідмовністю. Цей прилад просто не ламається і не збивається!

Особливості та переваги приладу

Зручність

Зручність при роботі з цим приладом – ось тут вже дійсно комфорт. Просто потрібно прикласти прилад до місця, товщину покриття на якому потрібно виміряти, при цьому товщиномір автоматично ввімкнеться, і на дисплеї з'явиться значення товщини покриття і зручних користувачу одиницях виміру um/mils. Вимкнення також відбувається автоматично після 30 секунд бездіяльності приладу, що дуже зручно і подовжує термін служби батарей.

Універсальність

CHY Tg-05 працює на всіх металах і автоматично перемикається в режим матеріалу, який вимірюється. Також завдяки продуманій конструкції вимірювального зонда цим приладом зручно вимірювати покриття на деталях, які мають істотні вигини, а, як відомо - автомобілі плоскими не бувають. Тобто цей прилад може поміряти все, до чого зможе дотягнутися.

Точність і стабільність роботи

Ця модель створена як високоточний вимірювальний прилад, і, відповідно, може застосовуватися не лише автодилерами при перевірці машин. Цей прилад може бути використаний при контролі товщини лако-фарбового, протипожежного та інших захисних покриттів у виробничих процесах. Дуже важливо також, що цей прилад не лише володіє високою точністю, але й абсолютно не збивається і не розкалібровується. При безперервній роботі з цим приладом не виникає проблем, оскільки не потрібно постійно проводити його налаштування. У цьому товщиномірі завжди можна бути упевненим.


Функціональність

Як ми вже говорили раніше - ця модель детально продумана і створена для максимального комфорту і зручності користувача. Товщиномір має великий якісний дисплей, на якому можна увімкнути підсвічування для вимірів при слабкому освітленні, а також зображення на дисплеї можна перевернути. Прилад також володіє функцією пам'яті та звуковим сигналом, що налаштовується, тобто якщо товщина покриття перевищує який-небудь заданий показник, то Ви не лише побачите це в цифрах, але й прилад повідомить Вас про це звуковим сигналом. 

Зручний для далеких подорожей і відряджень. Завдяки своїм компактним розмірам (105х55х27мм) ця модель дуже зручна при далеких поїздках за автомобілем, оскільки не займає дорогоцінний обмежений простір і легко поміститься в будь-якій кишені. Чохол, який йде в комплекті з приладом, можна також одягнути на ремінь, а кистьовий шнурок не дозволить Вам випадково впустити товщиномір. Вказана комплектація приладу також є необхідною при покупці товщиноміра, тому обов'язково перевірте, щоб і чохол, і кистьовий шнурок були в комплекті з приладом. 

Якісний та професійний товщиномір CHY Tg-05 для авто. Купити в Україні за вигідною ціною

Товщиномір CHY Tg-05 працює на основі принципу магнітної індукції для виміру товщини покриття на магнітних основах, а також принципу вихрових струмів для покриттів на немагнітних металевих основах. При вимірюванні прилад самостійно ідентифікує матеріал основи й активує потрібний режим виміру. Користувач при цьому отримує інформацію з характеристикою основи на дисплеї пристрою, де також зображається результат виміру. 

Товщиномір CHY Tg-05 буде корисний для високоточних вимірів як у будь-якій галузі промисловості, так і при детальній діагностиці кузова в автобізнесі й оцінці транспорту. Цей прилад широко застосовується професіоналами, але через свою зручність і простоту використання може використовуватися і новачками, оскільки не вимагає абсолютно жодних специфічних навичок.

Цей прилад зробить Вас професіоналом!

 

Технічні характеристики товщиноміра

 • Матеріали, які визначаються: метали кольорові (цинк, мідь, бронза, алюміній) та чорні, наприклад сталь або залізо;
 • Вимірювання товщини у діапазонах: від 0 до 80 mils (0-2000 м) - для металів чорних, та від 0 до 40 mils (0-1000 м) - для кольорових;
 • Дисплей роздільної здатності: 0.1 mils/1 м;
 • Допустиме відхилення: +- 3%;
 • Відгук: протягом однієї секунди;
 • Використання у температурному діапазоні: від - 20 до + 60 градусів за Цельсієм;
 • Час автоматичного вимкнення: 30 секунд;
 • Живлення: батарейки 1,5v типу «ААА» (міні пальчик) - 2 шт;
 • Споживання енергії у stand by-режимі:< 6 А;
 • Термін дії батареї: при безперервній роботі 16 годин;
 • Низький рівень заряду батареї: індикатор спрацьовує, коли заряд стає нижчим за обмежено допустимий рівень;
 • Розміри: 105 мм (висота) х 55 мм (ширина) х 27 мм (товщина);
 • Вага: 80 г (з батареєю).

 

Комплектація

 1. Товщиномір модель CHY Tg-05.
 2. Чохол з фіксатором пластиковим для зберігання і носіння.
 3. Три пластини (комплект калібрувальний зі зразкової пластини пластикової, а також алюмінієвої та залізної).
 4. Батареї типу «ААА» - 2 одиниці (міні пальчик).
 5. Посібник користувача.
 6. Індивідуальне упакування.

Перед продажем товщиномір калібрується і проходить детальну перевірку, тому прилад повністю готовий до використання відразу після його доставки покупцю.

В нашому інтернет магазині ви можете придбати товщиноміри тайванської фірми-виробника Chy-firemate: товщиномір CHY113, товщиномір CHY115, товщиномір CHY TG-03

 

Балан Виктор
Неділя, 06 травня 2018
Посылка пришла быстро, пришла в целости и сохранности, запакованно отлично. Толщиномер работает, проверил на пазике, когда ехал домой. Потом еще с другом его астру проверили. Замеры точные и меряет быстро, приятно порадовала подсветка и удобная калибровка. Моя оценка 5 из 5!

Виталий Александров
Понеділок, 09 квітня 2018
Честно скажу, что сначала смотрел на другую модель, но менеджер порекомендовал эту. Покупой и самим толщиномером остался доволен, работает стабильно! Сам определяет тип металла, автоматически включается и выключается. Только вот корпус маркий, но это не проблема.