Товщиномір CM-206FN

cm-206fn3
Качественный и высокоточный толщиномер CM-206FN от производителя VVV-Group
cm-206fn-tolschinomer-2
Толщиномер купить в Киеве модель CM-206FN от VVV-Group
cm-206fn-tolschinomer-5
Комплектация толщиномер краски CM-206FN от VVV-Group
Manufacturer VVV-Group

Якісний бюджетний товщиномір із надзвичайно високими показниками точності
Sales price 2395,00 грн
2795,00 грн

Preloader

Товщиномір моделі СМ-206FN створений для проведення діагностики кузовів автомобілів з метою виявлення пошкоджень шляхом вимірювання товщини лакофарбового покриття. Варто відзначити, що запропонована модель оснащена всіма необхідними функціями,  демонструє високі показники точності, а також легко налаштовується і є надзвичайно зручною у користуванні. Товщиномір цієї моделі працює як на залізній (залізо, оцинкована сталь), так і на немагнітній (алюміній, мідь, цинк) основі, а отже може застосовуватися для перевірки автомобілів преміум класу.

Переваги моделі СМ-206FN

▪ Товщиномір автоматично визначає матеріал основи лакофарбового покриття. Відповідний символ з’являється на екрані разом із максимальним, мінімальним та середнім значенням отриманого результату заміру.

▪ Конструкція вимірювального зонду є дуже зручною для вимірювання деталей будь-якої форми, адже зонд притискається лише в момент дотику до поверхні.

▪ Товщиномір оснащений великим дисплеєм із підсвічуванням, а отже результати замірів легко побачити навіть за умов поганої видимості чи у сутінках. Користувач може активувати та деактивувати режим підсвічування в разі необхідності. Також на дисплеї відображені дані стосовно максимального, мінімального та середнього значення вимірів та символ основи матеріалу.

▪ Корпус приладу має гумові вставки, які потрібні не тільки для того, аби зручніше було утримувати прилад, але і для утримання пристрою у разі можливого падіння.

▪ Результати замірів можуть бути відображені і мікронах (um), міліметрах (mm) та мілідюймах/мілах (mils).

▪ Окремо слід відзначити, що прилад працює з точністю у 0.1 мікрон або 0.001 міл, в той час як решта приладів працюють із точністю лише 0.1 міл, що свідчить про дуже високу точність запропонованої моделі.

Товщиномір CM-206FN купити в Україні.

Технічні характеристики моделі  CM-206FN

Датчик

Режим F (залізо)

Режим N (алюміній)

Спосіб вимірювання

Магнітна індукція

Вихровий струм

Діапазон вимірювань

0-1350 um (0 – 53.2 mils)

0-1350 um (0 – 53.2 mils)

Точність вимірювань

± (3%+1um)

± (3%+0.039 mils)

± (3%+1.5um)

± (3%+0.059 mils)

Роздільна здатність приладу

0um~ 99.9 um (0.1 um)

100 um~ 999 um (1 um)

> 1000um (0.01 mm)

0um~ 99.9 um (0.1 um)

100 um~ 999 um (1 um)

> 1000um (0.01 mm)

Метод калібрування приладу

   Калібрування нуля поверхні

Статистика вимірювань

   Кількість замірів, мінімальне, максимальне та середнє значення

Одиниці вимірювань

um, mm, mils- мікрони, міліметри, мілідюйми (міли)

Максимальна швидкість замірів

   2 заміри за секунду

Джерело живлення

   1.5 V батарея класу AAA (2 шт.)

Необхідні умови для вимірювань

  Температура від -10 до +50 градусів за Цельсієм.

   Вологість від 20 до 90%

 

Завдяки наведеним перевагам, товщиномір моделі СМ-206FN є беззаперечним лідером у даному ціновому діапазоні. Придбавши цей товщиномір, Ви одразу ж зможете застосувати його з метою перевірки власного авто, що надасть Вам змогу особисто пересвідчитись у абсолютній надійності та надзвичайній точності вимірювань зазначеної моделі.

Матвей91
Понеділок, 19 серпня 2019
Первый толщиномер, на который нет нареканий. Доволен абсолютно всем, рекомендую

Валентин
П'ятниця, 15 березня 2019
Толщиномером доволен. Показывает точно, видит даже тонкий слой краски. Отличная модель за свою цену.
Дмитрий
Четвер, 24 січня 2019
Работаю с толщиномеров впервые, и приятно удивлен результатами. Модель недорогая, но при этом точно мерит. Уже пересмотрел 5 автомобилей и всегда показывает все нюансы, а продавцы то рассказывают, что идеально состояние. Надежный и полезный агрегат, спасибо!
Більше відгуків

ТОВЩІНОМІРИ ФАРБИ (ЛФП) ДЛЯ АВТО - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

На сьогоднішній день авторинок автомобілів переповнений новими екземплярами машин, багато з яких продаються за дуже привабливою ціною. На перший погляд все здається чудовим: прекрасний зовнішній вигляд, невеликий пробіг, відмінна ціна. Водій, який не має великого досвіду в поводженні з машинами, однозначно вважав би покупку вельми вдалою. Однак, спеціаліст, вже глянувши на стан, пробіг та ціну може з великою ймовірністю визначити: чесна продаж чи варто все-таки чекати підступу. Здійснюючи дорогу покупку необхідно провести якісну діагностику машини і визначити як її експлуатував попередній власник.

Звідки на ринку б/у автомобілів така кількість пропозицій, та ще з таким цікавим цінами? Є два варіанти відповіді на дане питання. Або власнику потрібно продати транспортний засіб терміново по причині виїзду за кордон або купівлі нового автомобіля. Або ж, автомобіль у свій час встиг побувати в аварії. І, на жаль, другий варіант відноситься до більшої частини вигідних пропозицій.


Над питанням про те, як визначити, автомобіль потрапляв в аварії, чи ні, думають тисячі потенційних покупців уживаних автомобілів. І до недавнього часу не існувало можливості встановити цей факт напевно. Адже навіть експертиза на професійному СТО не може гарантувати точність відповіді, якщо після аварії автомобіль був приведений в повний порядок. Купівля автомобіля перетворювалася в так звану лотерею, і тільки після декількох місяців експлуатації покупець розумів пощастило йому чи ні. Однак, сьогодні ситуації змінилася. І в кращу сторону.

 

Пошкодження, що наносяться автомобілю аварією, можуть бути самі різні, починаючи від подряпини і закінчуючи серйозними деформаціями корпусу, що в свою чергу відображається на працездатності внутрішніх елементів. Але є один фактор, який об'єднує всі аварії, незалежно від того, наскільки сильно постраждав автомобіль. А саме – пошкоджується шар фарби кузова. І так як він у всіх на виду, власник автомобіля в більшості випадків віддає машину на відновлення пошкодженого покриття. Але цей факт вже з легкістю виявить товщиномір.

Товщиномір ЛКП – це інноваційний прилад, основним завданням якого є визначення товщини покриття, нанесеного на металеву (магнітне і немагнитное) основу. Наскільки б кваліфіковано не виконувалось відновлення пошкодженого шару, вирівняти товщину один в один з заводський – просто неможливо. Як мінімум, місця накладення фабричного і після аварійного шарів фарби будуть присутні. І товщиномір автомобільний виявить їх, давши вам знати про це.

Пристрій доступно, компактно і ефективно. Досить піднести його до кузова автомобіля, щоб побачити товщину шару фарби. А досліджувати весь автомобіль – це максимум пів години часу. У процесі роботи товщиномір фарби покаже точні значення товщини покриття, які детально характеризують стан кузова автомобіля. І неважливо, що при цьому говорить його власник. Щоб стати справді щасливим покупцем і не розчаруватися в покупці в перші дні, потрібно детально перевірити машину.

Прилад товщиномір стоїть на сторожі ваших інтересів і допоможе Вам з легкістю перевірити будь-яку машину.

Товщиномір насамперед є високоточним вимірювальним приладом і, залежно від моделі може мати ряд особливостей і переваг, які можуть бути необхідні вам, але зовсім не цікавити іншого. Тому перш ніж купити товщиномір необхідно визначитися з деякими важливими аспектами:

1 Потрібен Вам товщиномір з функцією вимірювання товщини лакофарбового покриття на немагнітних металах? Або простіше - потрібно міряти фарбу на алюмінієвих деталях? Це досить важливе питання, так як якщо вибирати недорогий прилад товщиномір і вимагати від нього максимальну функціональність, то прийдеться поступитися якістю.

2 В якому ціновому діапазоні Ви шукайте товщиномір? Тут як і скрізь: чим більше платиш тим більше отримуєш. Багато з пропонованих нами приладів без проблем здатні виявити другий шар криски на автомобілі, але не можуть застосовуватися як товщиноміри покриття при виробничому процесі. Важливо пам'ятати наступне: дешеві речі іноді обходяться дуже дорого. Адже навіть якщо товщиномір Вам потрібен для одного або двох вимірювань потрібно пам'ятати що ці виміри він повинен зробити, і не дозволити користувачеві купити битий автомобіль, адже навіщо тоді товщиномір потрібен?

Якщо покупець відповів на ці питання, то вибрати товщиномір дуже просто.