Товщиномір Damage Finder

Купить толщиномер краски Damage Finder по лучшей цене
Купить толщиномер краски Damage Finder по лучшей цене
Купить толщиномер краски Damage Finder по лучшей цене
Толщиномер покрытий Damage Finder для проверки автомобилей
Толщиномер лкп Damage Finder купить в Украине по лучшей цене
Как работает толщиномер лакокрасочных покрытий Damage Finder
Manufacturer VVV-Group

Товщиномір для профессійного використання Damage Finder за доступною ціною.
Sales price 4395,00 грн
4395,00 грн

Preloader

ПРОФЕСІЙНИЙ ТОВЩИНОМІР ПРЕМІУМ-СЕГМЕНТУ DAMAGE FINDER

Пропонуємо Вашій увазі вимірювальний прилад DamageFinder, що був створений з метою визначення товщини лакофарбового покриття, та демонструє найвищі показники точності і надійності, що є гідною запорукою неперевершеної якості.

Товщиномір Damage Finder є чудовим вибором для тих, хто бажає пересвідчитися у надійності корпусу автомобіля та виявити будь-які, навіть щонайменші пошкодження поверхні. Саме пошук імовірних ушкоджень є головним завданням приладу, що відображено у його назві (‘damage’ – пошкодження, ‘find’ – знаходити англ.).

Добре відомим є той факт, що надійність показань та стабільність роботи приладу є факторами, що визначають КПД приладу та його справжню вартість. Damage Finder працює безвідмовно, демонструючи при цьому максимальні показники точності.

Основні переваги моделі

Точність

Завдяки тому, що крок вимірювання приладу становить 0,1 мікрон в діапазоні 0-100 мікронів та 1 мікрон в діапазоні 100 – 1250 мікронів, ми сміливо можемо стверджувати, що запропонована модель має беззаперечну перевагу у порівнянні з іншими моделями, крок вимірювання яких становить 1 мікрон на всьому діапазоні вимірювань.

Важливо! Маючи перевагу в показниках точності вимірів, даний прилад може бути застосованим не лише для роботи із автомобілями, а й під час проведення складних лабораторних вимірювань, що потребують надзвичайно високоякісної та високоточної апаратури.

Стабільність у роботі

На товщиномірі запропонованої моделі результати вимірювань не збиваються. Пристрій забезпечує незмінну точність вимірювань, в результаті чого відпадає потреба у проведенні частих перекалібрувань та додаткових налаштувань, що, у свою чергу, робить застосування приладу особливо комфортним для користувача. Саме так! Виробник забезпечує тривалу роботи приладу без шкоди для надійності показань та необхідності тривалих налаштувань.

Компактність

Товщиномір Damage Finder справді компактний. Його розміри становлять лише 105x46x30 мм. 

Пристрій зручно розмішується у долоні, надійно утримується та завдяки оригінальній конструкції вимірювального зонду з легкістю досягає найвіддаленіших куточків Вашого авто. Під час притискання до поверхні датчик притискається на пружині, в цей час відбувається замір. Зазначений алгоритм проведення заміру виключає будь-яку можливість неточності у показах приладу, що ще раз дає нам змогу пересвідчитися у перевагах даної моделі приладу.

Корисна комплектація

Разом із товщиноміром Damage Finder до комплекту входять кистьовий шнурок для комфортного утримування та зручний чохол для носіння та надійного зберігання товщиноміру. Розміри чохла становлять 110*67*40 мм, що дає Вам змогу розмістити прилад у сумці чи навіть у кишені. Цей чохол зроблений з стійких до зношування матеріалів та оснащений металічною скобою для носіння на поясі. Чохол захистить прилад у разі механічних пошкоджень під час незначних поштовхів. Також до комплекту включені пластини для калібрування, завдяки яким користувач (за власним бажанням) зможе ще більш детально налаштувати прилад.

Якість

Матеріали, що їх було застосовано під час виробництва даної моделі товщиноміру є високоякісними та максимально надійними. Саме такі матеріали в змозі забезпечити тривалий термін «активного життя» пристрою. Незалежно від того, чи власником даного товщиноміру поставлена задача перевірити своє власне авто, чи ,в разі потреби,  «опрацювати» десятки автомобілів на день та сотні на місяць під час роботи у автосалоні чи на авто ринку, Ви можете бути абсолютно впевнені: товщиномір DamageFinder створений із великим запасом міцності та слугуватиме власникові вірою і правдою протягом довгого часу.

Товщиномір Damage Finder є пристроєм преміум-сегменту в показниках якості незалежно від цінового діапазону товару та може бути застосованим для перевірки будь-якого автомобілю незалежно від віку, класу і якості.

Додатково слід зазначити, що прилад обладнаний двома системами вимірювань  - із одиницею виміру “мікрон” або “міл” (мілідюйм). Користувач із легкістю зможе обрати зручний режим або перейти з одного режиму до іншого у разі потреби.

Технічні характеристики

 • Діапазон: 0 ~ +1250 мкм / 0 ~ 50mil;
 • Крок вимірювань: 0,1 мкм (0 ~ 99.9um),  1 мкм (більше 100um);
 • Точність: 1 ~ 3% або 2,5 мкм або 0.1mil;
 • Живлення: батареї типу ААА – 2 шт;
 • Розміри: 105x46x30 мм (5.0x2.6x1.1 дюймів);
 • Вага: 55 гр без урахування батареї.

 

 Комплектація

 1. Товщиномір моделі DAMAGEFINDER.
 2. Футляр для транспортування.
 3. Інструкція з експлуатації.
 4. Калібрувальні пластини.
 5. Батереї типу AAA – 2 шт.
Пользователь
Середа, 02 січня 2019

Павел
Четвер, 14 червня 2018
Всем рекомендую магазин. Продавец все объяснил и помог с выбором. Покупал для себя и полностью доволен. Спасибо!
Виталий Александров
Понеділок, 09 квітня 2018
Покупкой полностью доволен. Менеджер помог с выбором. Все честно и быстро, а сам тестер отличного качества, как за свои деньги. Лучшие рекомендации!
Більше відгуків

ТОВЩІНОМІРИ ФАРБИ (ЛФП) ДЛЯ АВТО - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

На сьогоднішній день авторинок автомобілів переповнений новими екземплярами машин, багато з яких продаються за дуже привабливою ціною. На перший погляд все здається чудовим: прекрасний зовнішній вигляд, невеликий пробіг, відмінна ціна. Водій, який не має великого досвіду в поводженні з машинами, однозначно вважав би покупку вельми вдалою. Однак, спеціаліст, вже глянувши на стан, пробіг та ціну може з великою ймовірністю визначити: чесна продаж чи варто все-таки чекати підступу. Здійснюючи дорогу покупку необхідно провести якісну діагностику машини і визначити як її експлуатував попередній власник.

Звідки на ринку б/у автомобілів така кількість пропозицій, та ще з таким цікавим цінами? Є два варіанти відповіді на дане питання. Або власнику потрібно продати транспортний засіб терміново по причині виїзду за кордон або купівлі нового автомобіля. Або ж, автомобіль у свій час встиг побувати в аварії. І, на жаль, другий варіант відноситься до більшої частини вигідних пропозицій.


Над питанням про те, як визначити, автомобіль потрапляв в аварії, чи ні, думають тисячі потенційних покупців уживаних автомобілів. І до недавнього часу не існувало можливості встановити цей факт напевно. Адже навіть експертиза на професійному СТО не може гарантувати точність відповіді, якщо після аварії автомобіль був приведений в повний порядок. Купівля автомобіля перетворювалася в так звану лотерею, і тільки після декількох місяців експлуатації покупець розумів пощастило йому чи ні. Однак, сьогодні ситуації змінилася. І в кращу сторону.

 

Пошкодження, що наносяться автомобілю аварією, можуть бути самі різні, починаючи від подряпини і закінчуючи серйозними деформаціями корпусу, що в свою чергу відображається на працездатності внутрішніх елементів. Але є один фактор, який об'єднує всі аварії, незалежно від того, наскільки сильно постраждав автомобіль. А саме – пошкоджується шар фарби кузова. І так як він у всіх на виду, власник автомобіля в більшості випадків віддає машину на відновлення пошкодженого покриття. Але цей факт вже з легкістю виявить товщиномір.

Товщиномір ЛКП – це інноваційний прилад, основним завданням якого є визначення товщини покриття, нанесеного на металеву (магнітне і немагнитное) основу. Наскільки б кваліфіковано не виконувалось відновлення пошкодженого шару, вирівняти товщину один в один з заводський – просто неможливо. Як мінімум, місця накладення фабричного і після аварійного шарів фарби будуть присутні. І товщиномір автомобільний виявить їх, давши вам знати про це.

Пристрій доступно, компактно і ефективно. Досить піднести його до кузова автомобіля, щоб побачити товщину шару фарби. А досліджувати весь автомобіль – це максимум пів години часу. У процесі роботи товщиномір фарби покаже точні значення товщини покриття, які детально характеризують стан кузова автомобіля. І неважливо, що при цьому говорить його власник. Щоб стати справді щасливим покупцем і не розчаруватися в покупці в перші дні, потрібно детально перевірити машину.

Прилад товщиномір стоїть на сторожі ваших інтересів і допоможе Вам з легкістю перевірити будь-яку машину.

Товщиномір насамперед є високоточним вимірювальним приладом і, залежно від моделі може мати ряд особливостей і переваг, які можуть бути необхідні вам, але зовсім не цікавити іншого. Тому перш ніж купити товщиномір необхідно визначитися з деякими важливими аспектами:

1 Потрібен Вам товщиномір з функцією вимірювання товщини лакофарбового покриття на немагнітних металах? Або простіше - потрібно міряти фарбу на алюмінієвих деталях? Це досить важливе питання, так як якщо вибирати недорогий прилад товщиномір і вимагати від нього максимальну функціональність, то прийдеться поступитися якістю.

2 В якому ціновому діапазоні Ви шукайте товщиномір? Тут як і скрізь: чим більше платиш тим більше отримуєш. Багато з пропонованих нами приладів без проблем здатні виявити другий шар криски на автомобілі, але не можуть застосовуватися як товщиноміри покриття при виробничому процесі. Важливо пам'ятати наступне: дешеві речі іноді обходяться дуже дорого. Адже навіть якщо товщиномір Вам потрібен для одного або двох вимірювань потрібно пам'ятати що ці виміри він повинен зробити, і не дозволити користувачеві купити битий автомобіль, адже навіщо тоді товщиномір потрібен?

Якщо покупець відповів на ці питання, то вибрати товщиномір дуже просто.