Толщиномер CARSYS DPM-816 Pro

Нет заданного изображения
Нет заданного изображения
Нет заданного изображения
Нет заданного изображения
Нет заданного изображения

Sales price 2595,00 грн
2895,00 грн

Preloader

Цифровой толщиномер CARSYS DPM-816 Pro – это высокоточный прибор для контроля толщины лакокрасочного покрытия на металлических поверхностях. С его помощью можно оценивать состояние авто при автоподборе или страховыми экспертами, применять в промышленности для контроля выполнения ремонтных работ либо нанесения покрытий и т.д.

Почему выгодно купить толщиномер CARSYS DPM-816 Pro?

Представленный толщиномер лкп имеет ряд преимуществ, среди которых стоит отметить:

 • высокую точность и скорость произведения измерений;
 • диапазон измерения до 3000 мкм;
 • простоту использования и интерфейса;
 • компактные размеры и качество сборки;
 • доступная цена;
 • автоматическая калибровка;
 • стабилизация усилия измерительного датчика;
 • компенсация рабочих температур в диапазоне от -25 до +50С;
 • широкий набор функций и возможностей.

Но давайте рассмотрим главные достоинства толщиномера краски подробнее.

Производительность и точность

Толщиномер краски для авто и промышленности отличается высокой точностью производимых измерений. Диапазон измерений составляет до 3000 микрон, а шаг всего в 1 мкм.

При этом он не нуждается в постоянной калибровки и самокалибруется при включении. Для более детальной или специфической настройки производитель предусмотрел наличие функции ручного режима калибровки и калибровочный комплект.

Он автоматически распознает тип металлического основания, и работает со всеми видами металлов, как цветными, так и черными.

Единицы измерения можно выбирать вручную из микрометров, миллиметров и миллидюймов.

Особенности дисплея

Толщиномер CARSYS DPM-816 Pro оснащен современным информативным LCD-дисплеем. Он изготовлен по технологии FTSN, имеет четкой отображение и широкий диапазон рабочих температур. Для большего удобства пользователя все данные отображаются в простом формате крупными символами. А для работы в условиях плохого освещения добавлена функция подсветки.

Звуковой помощник

Толщиномер лакокрасочных покрытий оснащен функцией звукового помощника. Он извещает не только об окончании замера, но и сигнализирует о типе металлического основания под покрытием.

Технические характеристики:

 • Материал основания: черные, оцинкованные и цветные металлы;
 • Тип определения основания: автоматический;
 • Автоматическая и ручная калибровка;
 • Шаг измерения: 1 мкм (0,01 мм или 0,1 mils);
 • Диапазон измерения: 0-3000 мкм (0-3 мм);
 • Рабочая температура: -25 - +50С;
 • Вес: 50 г;
 • Питание: батарея АА, 1,5 – 1 шт.

 

 
Ще нема відгуків

ТОВЩІНОМІРИ ФАРБИ (ЛФП) ДЛЯ АВТО - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

На сьогоднішній день авторинок автомобілів переповнений новими екземплярами машин, багато з яких продаються за дуже привабливою ціною. На перший погляд все здається чудовим: прекрасний зовнішній вигляд, невеликий пробіг, відмінна ціна. Водій, який не має великого досвіду в поводженні з машинами, однозначно вважав би покупку вельми вдалою. Однак, спеціаліст, вже глянувши на стан, пробіг та ціну може з великою ймовірністю визначити: чесна продаж чи варто все-таки чекати підступу. Здійснюючи дорогу покупку необхідно провести якісну діагностику машини і визначити як її експлуатував попередній власник.

Звідки на ринку б/у автомобілів така кількість пропозицій, та ще з таким цікавим цінами? Є два варіанти відповіді на дане питання. Або власнику потрібно продати транспортний засіб терміново по причині виїзду за кордон або купівлі нового автомобіля. Або ж, автомобіль у свій час встиг побувати в аварії. І, на жаль, другий варіант відноситься до більшої частини вигідних пропозицій.


Над питанням про те, як визначити, автомобіль потрапляв в аварії, чи ні, думають тисячі потенційних покупців уживаних автомобілів. І до недавнього часу не існувало можливості встановити цей факт напевно. Адже навіть експертиза на професійному СТО не може гарантувати точність відповіді, якщо після аварії автомобіль був приведений в повний порядок. Купівля автомобіля перетворювалася в так звану лотерею, і тільки після декількох місяців експлуатації покупець розумів пощастило йому чи ні. Однак, сьогодні ситуації змінилася. І в кращу сторону.

 

Пошкодження, що наносяться автомобілю аварією, можуть бути самі різні, починаючи від подряпини і закінчуючи серйозними деформаціями корпусу, що в свою чергу відображається на працездатності внутрішніх елементів. Але є один фактор, який об'єднує всі аварії, незалежно від того, наскільки сильно постраждав автомобіль. А саме – пошкоджується шар фарби кузова. І так як він у всіх на виду, власник автомобіля в більшості випадків віддає машину на відновлення пошкодженого покриття. Але цей факт вже з легкістю виявить товщиномір.

Товщиномір ЛКП – це інноваційний прилад, основним завданням якого є визначення товщини покриття, нанесеного на металеву (магнітне і немагнитное) основу. Наскільки б кваліфіковано не виконувалось відновлення пошкодженого шару, вирівняти товщину один в один з заводський – просто неможливо. Як мінімум, місця накладення фабричного і після аварійного шарів фарби будуть присутні. І товщиномір автомобільний виявить їх, давши вам знати про це.

Пристрій доступно, компактно і ефективно. Досить піднести його до кузова автомобіля, щоб побачити товщину шару фарби. А досліджувати весь автомобіль – це максимум пів години часу. У процесі роботи товщиномір фарби покаже точні значення товщини покриття, які детально характеризують стан кузова автомобіля. І неважливо, що при цьому говорить його власник. Щоб стати справді щасливим покупцем і не розчаруватися в покупці в перші дні, потрібно детально перевірити машину.

Прилад товщиномір стоїть на сторожі ваших інтересів і допоможе Вам з легкістю перевірити будь-яку машину.

Товщиномір насамперед є високоточним вимірювальним приладом і, залежно від моделі може мати ряд особливостей і переваг, які можуть бути необхідні вам, але зовсім не цікавити іншого. Тому перш ніж купити товщиномір необхідно визначитися з деякими важливими аспектами:

1 Потрібен Вам товщиномір з функцією вимірювання товщини лакофарбового покриття на немагнітних металах? Або простіше - потрібно міряти фарбу на алюмінієвих деталях? Це досить важливе питання, так як якщо вибирати недорогий прилад товщиномір і вимагати від нього максимальну функціональність, то прийдеться поступитися якістю.

2 В якому ціновому діапазоні Ви шукайте товщиномір? Тут як і скрізь: чим більше платиш тим більше отримуєш. Багато з пропонованих нами приладів без проблем здатні виявити другий шар криски на автомобілі, але не можуть застосовуватися як товщиноміри покриття при виробничому процесі. Важливо пам'ятати наступне: дешеві речі іноді обходяться дуже дорого. Адже навіть якщо товщиномір Вам потрібен для одного або двох вимірювань потрібно пам'ятати що ці виміри він повинен зробити, і не дозволити користувачеві купити битий автомобіль, адже навіщо тоді товщиномір потрібен?

Якщо покупець відповів на ці питання, то вибрати товщиномір дуже просто.