Товщиномір DT-26

толщиномер DT-26
толщиномер DT-26
толщиномер DT-26
tolshchinomer-dt-26
Manufacturer VVV-Group

Універсальний автотестер DT-26 для виміру шару фарби на автівці. Завжди стабільний в роботі та показу відмінні результати.
Sales price 1295,00 грн
1295,00 грн

Preloader

Товщиномір DT-26 (Fe, Al) 

Пропонуємо Вашій увазі незамінній універсальний пристрій для вимірювання товщини лакофарбового покриття, що використовується для виявлення можливих випадків попереднього пошкодження автомобіля та достовірного встановлення ступеню імовірного пошкодження.

Загальний опис товщиноміра

Товщиномір DT-26 призначений для вимірюваннятовщини покриття пофарбованої поверхні на автомобільних деталях, що має на меті виявлення повторного нанесення фарби та визначення товщини шпаклювання на деталях з конструкційних матеріалів. Даний пристрій може застосовуватися для перевірки деталей, виготовлених з металів, що використовуються при виробництві автомобілів, а саме сталі, оцинкованої сталі та алюмінію. Завдяки унікальним властивостям пристрій автоматично визначає характеристику матеріалу, з якого була виготовлена деталь автомобіля (залізо або алюміній), та, разом з тим, товщину покриття з кроком вимірювальної шкали у 5 мікронів. Зазначеної точності вимірювання вистачить для того, аби визначити бодай найменші випадки можливого попереднього втручання або заміни лакофарбового покриття автомобіля, а саме полірування, шпаклювання, незначне підфарбовування певних деталей тощо. Це дозволяє користувачам визначати чи той чи інший транспортний засіб зазнавав аварії, без зайвих зусиль виявляти приховані ушкодження деталей, сліди аварій, іржі на корпусі автомобіля тощо, тим самим визначаючи ступінь можливого пошкодження.

Товщиномір DT-26 купити в Україні. Ціна недорога, якість - відмінна.

Важливо!  Пристрій не є чутливим до температурних змін і не потребує попереднього або додаткового калібрування користувачем.

Проведення вимірів

Для проведення вимірів пристрій потрібно увімкнути в режим «заміри» та прикласти до потрібної поверхні таким чином, щоб площина поверхні, що вимірюється, співпала із площиною вимірювального зонду.

Даний пристрій має два режими замірів, а саме режим реального часу (динамічний) та режим фіксації результатів вимірів (фіксований). Вищої точності результатів можна досягти за умови застосування динамічного режиму, оскільки він є менш чутливим до викривлення результатів, що є результатом кривизни поверхні, що вимірюється.

Фіксований режим дозволяє застосування функції звукової індикації стану лакофарбового покриття автомобіля. Звукові сигнали пристрою слід тлумачити наступним чином:

Один сигнал свідчить про визначення одного шару фарби.

Два сигнали вказують на те, що деталь була повторно пофарбована.

Три звукових сигнали вказують місце, на котрому раніше був проведений кузовний ремонт. В даному випадку на моніторі зображуються товщина шару шпаклювання в мікронах.

Технічні характеристики

 • Розміри пристрою становлять 110x66x27mm;
 • Рідкокристалічний дисплей з посвідкою, розміром 2x8;
 • Живлення 2* AA 1.5V – дві пальчикові батарейки;
 • Індикатор стану батареї;
 • Пам’ять на 200 довільних вимірів, що зберігатиметься після заміни батарейки;
 • Діапазон товщин,  що вимірюються 0-1500 мкм;
 • Шаг вимірювання – 5 мкм;
 • Автоматичне вимкнення пристрою в разі незастосування протягом однієї хвилини;
 • Автоматичне визначення та відображення виду конструкційного матеріалу, що вимірюється (сталь або алюміній);
 • Функція фіксації заміру;
 • Звукова індикація стану лакофарбового покриття автомобіля.

 

Важливо!  Детальне калібрування пристрою на магнітній і немагнітній основі може бути здійснене користувачем самостійно.

Комплектація пристрою

 1. Вимірювач товщини моделі DT-26;
 2. Інструкція з експлуатації;
 3. Чохол;
 4. Комплект для калібрування;
 5. 2 пальчикові батарейки AA 1.5V.

Увага!  Перед відправкою пристрою користувачеві товщиномір налаштовується (проходить процедуру калібрування) і перевіряється. Як тільки Ви отримаєте товщиномір, Ви одразу зможете випробувати його для перевірки автомобілів, що надасть Вам змогу переконатися у надійності даного пристрою та простоті його застосуванні на практиці.

Пользователь
Середа, 02 січня 2019

Валерий
Середа, 12 грудня 2018
Купил толщиномер для выбора машины. Работает круто, остался доволен. Показал второй слой краски, и еще шпаклевку нашел. В целом очень доволен, особенно ценой)

ТОВЩІНОМІРИ ФАРБИ (ЛФП) ДЛЯ АВТО - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

На сьогоднішній день авторинок автомобілів переповнений новими екземплярами машин, багато з яких продаються за дуже привабливою ціною. На перший погляд все здається чудовим: прекрасний зовнішній вигляд, невеликий пробіг, відмінна ціна. Водій, який не має великого досвіду в поводженні з машинами, однозначно вважав би покупку вельми вдалою. Однак, спеціаліст, вже глянувши на стан, пробіг та ціну може з великою ймовірністю визначити: чесна продаж чи варто все-таки чекати підступу. Здійснюючи дорогу покупку необхідно провести якісну діагностику машини і визначити як її експлуатував попередній власник.

Звідки на ринку б/у автомобілів така кількість пропозицій, та ще з таким цікавим цінами? Є два варіанти відповіді на дане питання. Або власнику потрібно продати транспортний засіб терміново по причині виїзду за кордон або купівлі нового автомобіля. Або ж, автомобіль у свій час встиг побувати в аварії. І, на жаль, другий варіант відноситься до більшої частини вигідних пропозицій.


Над питанням про те, як визначити, автомобіль потрапляв в аварії, чи ні, думають тисячі потенційних покупців уживаних автомобілів. І до недавнього часу не існувало можливості встановити цей факт напевно. Адже навіть експертиза на професійному СТО не може гарантувати точність відповіді, якщо після аварії автомобіль був приведений в повний порядок. Купівля автомобіля перетворювалася в так звану лотерею, і тільки після декількох місяців експлуатації покупець розумів пощастило йому чи ні. Однак, сьогодні ситуації змінилася. І в кращу сторону.

 

Пошкодження, що наносяться автомобілю аварією, можуть бути самі різні, починаючи від подряпини і закінчуючи серйозними деформаціями корпусу, що в свою чергу відображається на працездатності внутрішніх елементів. Але є один фактор, який об'єднує всі аварії, незалежно від того, наскільки сильно постраждав автомобіль. А саме – пошкоджується шар фарби кузова. І так як він у всіх на виду, власник автомобіля в більшості випадків віддає машину на відновлення пошкодженого покриття. Але цей факт вже з легкістю виявить товщиномір.

Товщиномір ЛКП – це інноваційний прилад, основним завданням якого є визначення товщини покриття, нанесеного на металеву (магнітне і немагнитное) основу. Наскільки б кваліфіковано не виконувалось відновлення пошкодженого шару, вирівняти товщину один в один з заводський – просто неможливо. Як мінімум, місця накладення фабричного і після аварійного шарів фарби будуть присутні. І товщиномір автомобільний виявить їх, давши вам знати про це.

Пристрій доступно, компактно і ефективно. Досить піднести його до кузова автомобіля, щоб побачити товщину шару фарби. А досліджувати весь автомобіль – це максимум пів години часу. У процесі роботи товщиномір фарби покаже точні значення товщини покриття, які детально характеризують стан кузова автомобіля. І неважливо, що при цьому говорить його власник. Щоб стати справді щасливим покупцем і не розчаруватися в покупці в перші дні, потрібно детально перевірити машину.

Прилад товщиномір стоїть на сторожі ваших інтересів і допоможе Вам з легкістю перевірити будь-яку машину.

Товщиномір насамперед є високоточним вимірювальним приладом і, залежно від моделі може мати ряд особливостей і переваг, які можуть бути необхідні вам, але зовсім не цікавити іншого. Тому перш ніж купити товщиномір необхідно визначитися з деякими важливими аспектами:

1 Потрібен Вам товщиномір з функцією вимірювання товщини лакофарбового покриття на немагнітних металах? Або простіше - потрібно міряти фарбу на алюмінієвих деталях? Це досить важливе питання, так як якщо вибирати недорогий прилад товщиномір і вимагати від нього максимальну функціональність, то прийдеться поступитися якістю.

2 В якому ціновому діапазоні Ви шукайте товщиномір? Тут як і скрізь: чим більше платиш тим більше отримуєш. Багато з пропонованих нами приладів без проблем здатні виявити другий шар криски на автомобілі, але не можуть застосовуватися як товщиноміри покриття при виробничому процесі. Важливо пам'ятати наступне: дешеві речі іноді обходяться дуже дорого. Адже навіть якщо товщиномір Вам потрібен для одного або двох вимірювань потрібно пам'ятати що ці виміри він повинен зробити, і не дозволити користувачеві купити битий автомобіль, адже навіщо тоді товщиномір потрібен?

Якщо покупець відповів на ці питання, то вибрати товщиномір дуже просто.