Толщиномер Industrial-818 VVV-Group

industrial-818
indastrial-818-4
viber imaиge
indastrial-818-7
indastrial-818-38
indastrial-818-6
indastrial-818-5
indastrial-818-1
Manufacturer VVV-Group

Sales price 3795,00 грн
3795,00 грн

Preloader

Выбирая контрольно-измерительное оборудование, мы хотим получить надежный, эффективно работающий и точный прибор. Если речь идет о профессиональных толщиномерах, то сегодня нет равных модели Industrial-818. Ее использование будет очень полезно и на промышленном производстве, и в других сферах деятельности (автомобилестроении, страховом и оценочном деле).

Уважаемые покупатели! Толщиномер Industrial-818 является оригинальным продуктом компании VVV-Group. На него распространяется официальная гарантия от производителя и послегарантийное обслуживание.

В чем преимущества модели Industrial-818

 • Быстрота и стабильность работы прибора. Для того, чтобы толщиномер покрытий смог зафиксировать толщину и вывести ее значение на дисплей, понадобится так мало времени – всего 2-3 секунды. На скорость замеров не влияет ни влажность, ни температура окружающей среды.
 • Современный дизайн и полный набор функций. Например, функция подсветки экрана позволяет проводить диагностику в затемненных или слабоосвещенных помещениях. Чтобы уберечь измеритель от механических повреждений и влажной среды, производитель поместил его в корпус из высокопрочного пластика.
 • Возможность диагностики любого вида металла. Если вы хотите купить толщиномер, который одинаково быстро и качественно справится с исследованием черных и цветных металлов, то модель Industrial-818 на сегодняшний день не имеет аналогов.
 • Последняя версия прошивки и новая разработка платы устройства, позволяют ему максимально качественно обрабатывать результаты измерения. Это гарантирует производственно точный результат измерения и стабильность работы толщиномера.

Как работает толщиномер Индастриал 818?

С принципом работы толщиномера сможет разобраться каждый. Например, если вы хотите купить подержанный автомобиль на рынке, то сможете сами проверить его на предмет скрытых дефектов и повреждений. Просто приставьте сенсорный зонд вплотную к исследуемой поверхности и включите измеритель. Уже через несколько секунд толщиномер краски выведет на дисплей цифровое значение толщины лакокрасочного слоя.

Для того, чтобы точность показаний не снижалась со временем, требуется проводить периодическую настройку толщиномера. Для этих целей модель Industrial-818 укомплектована калибровочным набором и инструкцией.

Основные технические характеристики модели:

 • Исследуемые основания: цветные (немагнитные) и черные (магнитные) металлы;
 • Измерительный диапазон: 0 - 5000 мкм (от 0 до 197 mils);
 • Рабочий шаг: 0,1 мкм, 1 мкм или 0,01 мм;
 • Температура окружающей среды: от -10°С до +50 °С;
 • Дисплей: ЖК с регулируемой подсветкой;
 • Элементы питания: 2 батарейки ААА (1,5 V);
 • Размеры корпуса: 110 мм × 53 мм × 24 мм;
 • Вес: 92 г.
Ще нема відгуків

ТОВЩІНОМІРИ ФАРБИ (ЛФП) ДЛЯ АВТО - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

На сьогоднішній день авторинок автомобілів переповнений новими екземплярами машин, багато з яких продаються за дуже привабливою ціною. На перший погляд все здається чудовим: прекрасний зовнішній вигляд, невеликий пробіг, відмінна ціна. Водій, який не має великого досвіду в поводженні з машинами, однозначно вважав би покупку вельми вдалою. Однак, спеціаліст, вже глянувши на стан, пробіг та ціну може з великою ймовірністю визначити: чесна продаж чи варто все-таки чекати підступу. Здійснюючи дорогу покупку необхідно провести якісну діагностику машини і визначити як її експлуатував попередній власник.

Звідки на ринку б/у автомобілів така кількість пропозицій, та ще з таким цікавим цінами? Є два варіанти відповіді на дане питання. Або власнику потрібно продати транспортний засіб терміново по причині виїзду за кордон або купівлі нового автомобіля. Або ж, автомобіль у свій час встиг побувати в аварії. І, на жаль, другий варіант відноситься до більшої частини вигідних пропозицій.


Над питанням про те, як визначити, автомобіль потрапляв в аварії, чи ні, думають тисячі потенційних покупців уживаних автомобілів. І до недавнього часу не існувало можливості встановити цей факт напевно. Адже навіть експертиза на професійному СТО не може гарантувати точність відповіді, якщо після аварії автомобіль був приведений в повний порядок. Купівля автомобіля перетворювалася в так звану лотерею, і тільки після декількох місяців експлуатації покупець розумів пощастило йому чи ні. Однак, сьогодні ситуації змінилася. І в кращу сторону.

 

Пошкодження, що наносяться автомобілю аварією, можуть бути самі різні, починаючи від подряпини і закінчуючи серйозними деформаціями корпусу, що в свою чергу відображається на працездатності внутрішніх елементів. Але є один фактор, який об'єднує всі аварії, незалежно від того, наскільки сильно постраждав автомобіль. А саме – пошкоджується шар фарби кузова. І так як він у всіх на виду, власник автомобіля в більшості випадків віддає машину на відновлення пошкодженого покриття. Але цей факт вже з легкістю виявить товщиномір.

Товщиномір ЛКП – це інноваційний прилад, основним завданням якого є визначення товщини покриття, нанесеного на металеву (магнітне і немагнитное) основу. Наскільки б кваліфіковано не виконувалось відновлення пошкодженого шару, вирівняти товщину один в один з заводський – просто неможливо. Як мінімум, місця накладення фабричного і після аварійного шарів фарби будуть присутні. І товщиномір автомобільний виявить їх, давши вам знати про це.

Пристрій доступно, компактно і ефективно. Досить піднести його до кузова автомобіля, щоб побачити товщину шару фарби. А досліджувати весь автомобіль – це максимум пів години часу. У процесі роботи товщиномір фарби покаже точні значення товщини покриття, які детально характеризують стан кузова автомобіля. І неважливо, що при цьому говорить його власник. Щоб стати справді щасливим покупцем і не розчаруватися в покупці в перші дні, потрібно детально перевірити машину.

Прилад товщиномір стоїть на сторожі ваших інтересів і допоможе Вам з легкістю перевірити будь-яку машину.

Товщиномір насамперед є високоточним вимірювальним приладом і, залежно від моделі може мати ряд особливостей і переваг, які можуть бути необхідні вам, але зовсім не цікавити іншого. Тому перш ніж купити товщиномір необхідно визначитися з деякими важливими аспектами:

1 Потрібен Вам товщиномір з функцією вимірювання товщини лакофарбового покриття на немагнітних металах? Або простіше - потрібно міряти фарбу на алюмінієвих деталях? Це досить важливе питання, так як якщо вибирати недорогий прилад товщиномір і вимагати від нього максимальну функціональність, то прийдеться поступитися якістю.

2 В якому ціновому діапазоні Ви шукайте товщиномір? Тут як і скрізь: чим більше платиш тим більше отримуєш. Багато з пропонованих нами приладів без проблем здатні виявити другий шар криски на автомобілі, але не можуть застосовуватися як товщиноміри покриття при виробничому процесі. Важливо пам'ятати наступне: дешеві речі іноді обходяться дуже дорого. Адже навіть якщо товщиномір Вам потрібен для одного або двох вимірювань потрібно пам'ятати що ці виміри він повинен зробити, і не дозволити користувачеві купити битий автомобіль, адже навіщо тоді товщиномір потрібен?

Якщо покупець відповів на ці питання, то вибрати товщиномір дуже просто.