Товщиномір MPS-micro

толщиномер MPS-micro
толщиномер MPS-micro
толщиномер MPS-micro
tolshchinomer-mps-micro
tolshchinomer-mps
mps-micro9
Manufacturer MPMS-electronics

Компактний та недорогий товщиномір MPS-micro стане вірним та надійним помічником.
Sales price 1295,00 грн
1295,00 грн

Preloader

Товщиномір Mps-micro (Fe, Al)

Універсальний, компактний, зручний у використанні й при цьому точний товщиномір лако-фарбових покриттів Mps-micro дозволить Вам легко і швидко перевірити будь-який автомобіль.  Зручний і простий у використанні автомобільний товщиномір Mps-micro застосовується для виміру товщини фарби (покриття) на поверхнях з листової або оцинкованої сталі й алюмінію. Основне функціональне завдання даного пристрою - виявлення раніше нанесеного другого шару фарби або шарів шпаклівки на кузовних деталях автомобіля.  

Дана модель легко виявить будь-яке підфарбування та інші сліди ремонту на деталях досліджуваного автомобіля.  Завдяки попередньому калібруванню окремо на залізній та алюмінієвій поверхнях, пристрій автоматично перемикається в режим вимірюваного матеріалу і показує користувачеві, на якій основі проводиться даний вимір. Окрім цього, на дисплеї приладу відбивається відстань до металевої основи з кроком вимірювальної шкали в 5 мікронів (0,005 мм).  

Цей прилад буде корисний як авто-аматорам, так і професійним автомобільним дилерам, для поверхневого огляду і перевірки кузова автомобіля з метою виявлення повторно зафарбованих деталей та оцінки товщини шару шпаклівки на них. Прилад не чутливий до змін температури довкілля і не вимагає частих налаштувань і калібрувань. 

Проведення виміру 

Для проведення виміру потрібно включити прилад, увійти до режиму вимірів і щільно прикласти товщиномір до деталі автомобіля так, щоб площина вимірюваної поверхні збіглася з площиною вимірювального зонда. На дисплеї приладу з'явиться характеристика основи, на якій виробляється вимір (залізо або алюміній), і відстань до основи в мікронах з кроком вимірювальної шкали в 5 мікронів.

Якщо вимірювана поверхня має істотну кривизну, необхідно прикласти вимірювальний зонд до поверхні й повільно повертати прилад уздовж радіусу вигину, при цьому зонд весь час повинен щільно прилягати до вимірюваної деталі. Дійсна товщина лако-фарбового покриття у точці виміру визначається як найменший вимір, показаний на дисплеї пристрою.

Технічні характеристики товщиноміра Mps-micro

 • Розміри компактного корпусу: 108x50x20 мм;

 • Регульоване підсвічування ЖК дисплея;

 • Живлення 2* AA 1.5v – дві міні пальчикових батареї;

 • Індикатор стану батареї;

 • Пам'ять на 200 здійснених вимірів (зберігається після заміни батареї);

 • Діапазон вимірюваної товщини 0-1500 мкм;

 • Крок виміру 5 мкм (0,005 мм);

 • Автоматичне вимкнення пристрою після однієї хвилини бездіяльності;

 • Автоматичне визначення і зображення вигляду вимірюваного конструкційного матеріалу (сталь або алюміній);

 • Меню російською мовою;

 • Багатоступінчасте калібрування приладу на магнітній і немагнітній основі (проводиться виробником);

 • Товщиномір нечутливий до змін температури довкілля.

 

Комплектація приладу

 1. Товщиномір моделі Mps-micro.
 2. Посібник користувача.
 3. Чохол.
 4. Калібрувальний комплект.
 5. 2 пальчикових батареї AAA 1.5v.

Товщиномір поставляється покупцеві зі встановленою батареєю, повністю налагоджений (відкалібрований) і готовий до експлуатації. Отримавши прилад, Ви відразу зможете застосувати його за призначенням.

Автомобільний товщиномір лако-фарбового покриття моделі Mps-micro вироблений польською фірмою Mpms-electronics. В нашому інтернет магазині представлено інші прилади цього виробника: Товщиномір DT-26

 

Пользователь
Середа, 02 січня 2019