Товщиномір TG-8822FN

комплектация толщиномера краски TG-8822FN
комплектация толщиномера краски TG-8822FN
комплектация толщиномера краски TG-8822FN
комплектация толщиномера краски TG-8822FN
комплектация толщиномера краски TG-8822FN
комплектация толщиномера краски TG-8822FN
Толщиномер TG-8822FN и его использование при тестировании автомобилей
Професійний товщиномір фарби TG-8822FN
Manufacturer VVV-Group

Високоточний товщиномір для професійного використання TG-8822FN.
Sales price 5795,00 грн
5795,00 грн

Preloader

Кращий товщиномір для справжніх професіоналів. Професійний, високоякісний та дуже зручний прилад. Завдяки чисельним перевагам запропонованої моделі, тощиномір TG-8822FN широко використовується у наступних сферах:

 • купівля і реалізація нових та вживаних авто;
 • будівництво;
 • машинобудування;
 • автострахування;
 • експертна оцінка.

Вимірювальний прилад преміум класу TG-8822FN є лідером за показниками якості, точності та зручності у користуванні серед усіх наявних на ринку товщиномірів. Цей пристрій є абсолютно безвідмовним, оскільки він вигідно відрізняється від інших моделей товщиномірів, переважаючи їх за усіма вищеозначеними параметрами. А завдяки своїй високій точності товщиномір TG-8822FN може застосовуватись як для крупносерійних задач на виробництві, так і для ретельної перевірки або діагностики автомобілів. Неперевершена стабільність у роботі гарантує відчуття впевненості у якісному і точному замірі.

Переваги моделі TG-8822FN

Якість

Не вимагаючи частих калібрувань, даний товщиномір має тривалий строк експлуатації, а отже слугуватиме користувачеві протягом багатьох років.

Універсальність

Запропонований пристрій оснащений збалансованою лінійкою найнеобхідніших функцій. Натиснувши лише одну кнопку, користувач може обрати одиницю вимірювання um/mils (мікрони або міли). Заміри можуть проводитись на магнітній (сталь, залізо) та немагнітній (алюміній, мідь, цинк) основі, а отже Ви матимете змогу випробувати автомобіль будь-якої цінової категорії.

Зручність у застосуванні

Увімкнувши товщиномір, Вам треба усього лише притиснути його до поверхні, при цьому пристрій проведе замір, після чого Ви одразу ж отримаєте результат на дисплеї в обраних одиницях вимірювання.

Точність

Крок вимірювання приладу становить 0.1 мікрон в діапазоні до 100 мікронів та 1 мікрон в діапазоні від 100 до 1250 мікронів. При цьому, допустима погрішність не перевищує 3%. Завдяки високій точності вимірювань, пристрій здатен визначити навіть відполіровані або замінені деталі.

Стабільність

За будь-яких температурних умов та навіть після великої кількості замірів прилад зберігає високі показники точності та не потребує додаткових налаштувань чи калібрувань. Показники замірів приладу завжди надійні.

 

Технічні характеристики моделі TG-8822FN

 • Діапазон: 0 ~ +1250 мкм / 0 ~ 50mil;
 • Крок вимірювання: 0,1 мкм (0 ~ 99.9um),  1 мкм (більше 100um);
 • Точність: 1 ~ 3% або 2,5 мкм або 0.1mil;
 • Живлення: батареї типу ААА – 2 шт;
 • Розміри: 130x63x23 мм;
 • Вага: 140гр не включаючи батарею.

 

Комплектація приладу

 1. Товщиномір моделі TG-8822FN;
 2. Індувідуальний пластиковий кейс для зберігання та носіння;
 3. Комплект для калібрування: 2 металеві шайби (залізна і алюмінієва) + Набір еталонних калібрувальних плівок номіналом 50, 100, 250 и 500 мікрон;
 4. 2 батарейки типу ААА;
 5. Інструкція з експлуатації.

Перед відправкою покупцеві, прилад налаштовується (проходить процедуру калібрування) та перевіряється. Отримавши товщиномір, Ви матимете змогу одразу ж застосувати його для перевірки автомобілів без будь-яких додаткових налаштувань.

Пользователь
Середа, 02 січня 2019

Mykola
Четвер, 14 червня 2018
Толшиномер просто шикарный. Работает точно, дисплей большой и с подсветкой. Калибровка простая и быстрая, можно детально откалибровать. Минусов не обнаружил.
Кот Василий
Вівторок, 22 травня 2018
Работаем с напарником на сто, был один толщиномер на двоих - покупали именно эту модель. Прибор точный и отлично работает, всегда показывает отличный резульатт , а что самое важное в любых условиях. потому что в боксе и жара, и мороз. Некоторые дают сбой, но эта модель работает безукоризнено. Спасибо, что посоветовали его.!
Більше відгуків