Товщиномір TG-8828+

Купить толщиномер TG-8828 для профессионального использования
Купить толщиномер TG-8828 для профессионального использования
Купить толщиномер TG-8828 для профессионального использования
Купить толщиномер TG-8828 для профессионального использования
Толщиномер краски TG-8828+ купить по лучшей цене в Украине
Manufacturer VVV-Group

Кращій профессійний товщиномір для вимірювання лакофарбового покриття автомобілів.
Sales price 5695,00 грн
5695,00 грн

Preloader

Товщиномір лакофарбових покриттів професійний TG-8828+

Високоточний прилад для вимірювання товщини лакофарбового шару на автомобільних деталях і проведення лабораторних вимірів із граничною точністю, який є абсолютним лідером за власними технічними характеристиками та зручністю експлуатації серед професійних товщиномірів, представлених на світовому ринку. Запропонована модель преміум класу була створена з метою заміни добре відомого тощиноміру моделі TG-8828FN. У порівнянні із ним, нова модель має кращі показники точності вимірювань, гарантує стабільні результати замірів та споживає менше електроенергії. Прилад обладнаний великим та надчітким рідкокристалічним дисплеєм з функцією індикації замірів.

Загальні характеристики та переваги прилада

Це найкращий вибір професіоналів, які щоденно перевіряють десятки машин різних марок – модель TG-8828+зробить це швидше, точніше та простіше за будь-яку іншу модель, представлену на українському ринку. Незважаючи на те, що прилад є надточним, він не потребує складного обслуговування або частого калібрування. Саме тому товщиномір TG-8828+користується великим попитом у професійних авторемонтників та оцінювачів вартості авто.

Товщиномір TG-8828+призначений для ретельної перевірки стану лакофарбового покриття автомобільних покриттів із гарантованою граничною точністю показників. При цьому пристрій самостійно визначає матеріал основи під фарбою і обирає необхідний режим роботи. На дисплеї з’являється відповідний результат - символ F для залізної або сталевої основи,  символ NF - для немагнітної основи (алюміній, латунь тощо).

Коли вимірювання відбуваються на покритті із магнітною (залізо) основою, прилад використовує метод вимірювання магнітної індукції. У разі, якщо основа є немагнітною (наприклад алюмінієвою), застосовується принцип вимірювання вихрових струмів. Таким чином, компактний і легкий товщиномір TG-8828+може бути використаним для проведення замірів на будь-яких металах, які використовуються в автомобілебудуванні.

Результати замірів відображаються на великому екрані у двох одиницях вимірювання – в мікронах (um) та мілах  (mils). Ви можете користуватися зручнішою для Вас шкалою вимірювань. Також для більшої зручності користувача передбачена можливість перемикання в однин з двох режимів – одиночний або безперервний.

Переваги моделі TG8828+

Запропонована модель відрізняється простотою та практичністю у застосуванні. Для початку роботи потрібно лише увімкнути товщиномір, натиснувши кнопку, та прикласти прилад датчик до поверхні, що вимірюється. Датчик сконструйований таким чином, що товщиномір можна використовувати не лише на пласких, але й на опуклих поверхнях. Це дозволяє швидко та з великою точністю провести вимірювання товщини лакофарбового покриття у будь-якій точці автомобіля.

Крок вимірювання товщиноміра TG8828+ становить лише один мікрон (0,001мм) або 0,1 mils., що дозволяє із впевненістю визначати будь-які замінені в автомобілі деталі. Користувач під час проведення замірів може вибрати оптимальну для себе одиницю вимірювання.

Підсвічування дисплею у пристрої автоматично активується у разі його увімкнення, що дозволяє проводити заміри за умов обмеженої видимості. Після завершення роботи з приладом він автоматично вимикається за 50 секунд. Це дозволяє заощаджувати заряд батареї.

Калібрування вимірювального приладу

Високоякісний і стабільний товщиномір запропонованої моделі не потребує постійного калібрування. Втім, у разі виникнення потреби у зазначеній процедурі, вона триватиме не більше однієї хвилини, навіть якщо раніше Вам ніколи не доводилось працювати із подібним обладнанням.

Вам лише потрібно увімкнути прилад, щільно притиснути його до нульової пластини і короткочасно натиснути на кнопку. На екрані з’явиться символ нуль. Далі відбувається налаштування товщиноміру за еталонними мірами товщини. Все дуже просто. Процес калібрування проводиться окремо для поверхні металічного і неметалічного типу.

Технічні характеристики товщиноміра

 • Розміри приладу: 126 мм x65ммx27 мм;
 • Вага: 81 г (без батарейок);
 • Діапазон вимірюваних товщин: 0 – 1250 мкм (0 – 50 mils);
 • Крок вимірювань: 0.1 мкм (до 100.0 мкм) / 1 мкм (вище 100 мкм) або 0,1 mils;
 • Припустима похибка: ± 1-3% від точної величини або ± 2,5 мкм;
 • Найменша товщина: 0,3 мм;
 • Вимірювання відбуваються у: um / mils;
 • Автоматичне вимкнення пристрою після 50 секунд незастосування;
 • Матеріал основи:магнітні і немагнітні метали;
 • Живлення: 2 батарейки 1,5V «ААА»;
 • Індикатор заряду батареї. 

 

Комплектація приладу

 1. Товщиномір моделі TG8828+.
 2. Індивідуальний чохол для зберігання та носіння.
 3. Комплект для калібрування: 2 нульових металічних пластини: залізна та алюмінієва + Набір електронних мір товщини номіналом 50, 100, 250 та 500 мікрон.
 4. 2 батарейки типу «ААА» (мініпальчик).
 5. Інструкція з експлуатації.
Пользователь
Середа, 02 січня 2019

Maxim
Середа, 12 вересня 2018
Долго не мог определиться с моделью. Консультант на сайте кратко описал преимущества и главные характеристики толщиномеров. Остановил выбор на этой модели. Я доволен покупкой на все сто!
AlexWD
Вівторок, 22 травня 2018
Ставлю купленному прибору максимальную оценку! Модель, предложенная менеджером, оправдала мои ожидания. Работает в любых условиях, даже в неотапливаемых и слабоосвещенных помещениях. И никогда не врет! Удобно носить с собой в чехле, который прикрепляется к поясу. Один раз уронил случайно – чехол защитил от повреждений.
Більше відгуків