Товщиномір TG-8828FN

Толщиномер лакокрасочных покрытий TG-8828FN купить по лучшей цене
Толщиномер лакокрасочных покрытий TG-8828FN купить по лучшей цене
Толщиномер лакокрасочных покрытий TG-8828FN купить по лучшей цене
Толщиномер краски TG-8828FN купить недорого
Профессиональный толщиномер лкп TG-8828FN
Комплектация толщиномера покрытий TG-8828FN

Якісний професійний товщиномір. Універсальний прилад високої точності
Sales price 4995,00 грн
4995,00 грн

Preloader

Прилад товщиномір TG-8828FN – це надзвичайно якісний, та одночасно простий у використанні професійний інструмент. Він працює без перебоїв, та завжди допомагає точно оцінити автомобіль.

Завдяки своїй якості, ця модель дуже популярна у авто дилерів, які постійно використовують її задля перевірки автомобілів. Така популярність не випадковість: пристрій  дивує своєю феєричною точністю, а одночасно з тим і простотою використання. Цей електронний помічник не допускає похибок, а також не потребує постійних налаштувань та калібровок.  Крім того, ці товщиноміри працюють в двох системах виміру: um та mils, що налаштовується  користувачем в залежності від того, як зручніше.

Великий плюс приладу в тому, що він працює із залізними запчастинами та алюмінієвими.  Ви не маєте нічого окремо налаштовувати – пристрій самостійно визначить, що то за метал, та зробить точні виміри. Це дуже зручно, бо тепер відпадає потреба точно знати, яка деталь в якому автомобілі з чого виготовлена. Крім того – це зекономить час. Саме через всі ці функції цей товщиномір і можна вважати професійним пристроєм.

Основні переваги

Головний плюс товщиноміру  TG-8828FN полягає в тому, що він максимально простий та практичний. Для ввімкнення достатньо натиснути  кнопку. А після того – просто піднесіть пристрій до деталі, і вимірювання почнеться. Прибор розроблений таким чином, щ він однаково легко вимірює як плоскі, так і опуклі деталі, і точність при тому залишиться незмінною.

Точність та стабільність роботи

Ще одна перевага – модель не раскалібровувається, тобто постійно проводити калібровку не треба.

Пристрій дуже зручно використовувати, він дуже точний. Крок виміру – 1 мікрон (що дорівнює 0,001 мм) або 0,1 міл (що дорівнює 0,001 дюйма). Ви маєте самі обрати, в якій системі виміру буде зручніше.

Як тільки ви ввімкнете пристрій – почне працювати підсвітка дисплею. Завдяки цій функції, вам буде абсолютно зручно працювати з товщиноміром навіть пізно ввечері, або в приміщенні з поганим освітленням. Якщо ви припините працювати з прибором, то він вимкнеться самостійно всього через 50 секунд. Розробники таким чином подбали про те, щоб заряду батареї вистачало якомога довше.

Товщиномір авто TG-8828FN для профессійного використання.

Як працює прибор товщиномір

Мультифункціональним і високоточним пристроєм досить легко користуватися. В основі його роботи лежить 2 принципи. Перший з них допомагає вимірювати деталі на магнітній металевій основі – це принцип магнітної індукції. Другий – принцип вихрових струмів, для вимірювання покриття на немагнітних металах.  При вимірюванні пристрій самостійно визначає, яка основа (вам не потрібно змінювати жодних налаштувань). При тому, буде виведено не екран відповідний символ (F, якщо залізо, сталь та NF, якщо алюміній).

Калібровка товщиноміру

Модель 8828FN спеціально створена для професійного використання. Саме тому, виробники додали чимало зусиль, щоб пристрій був максимально точний, та не складний у використанні. Товщиномір високого рівня, а тому не потребує постійних налаштувань калібровок. Модель дуже стабільно працює, і майже ніколи не раскалібровується. Однак треба розуміти що калібровка цього прибору дуже простий і швидкий процес, будь-хто може це зробити, витративши менше хвилини.

Для налаштування використовуйте нульові пластини з заліза та алюмініюю, що входять у комплект. Калібровка робиться окремо для залізних та алюмінієвих поверхонь. Треба ввімкнути пристрій, покласти його вимірюваним зондом на пластину, натиснути короткочасно кнопку, та почекати, коли засвітиться «0» на дісплеє.

Технічні характеристики

 • Діапазон вимірювань: 0-1250 мкм або 50 mils;
 • Крок вимірювання: 0,1 мкм; 0,1 mils;
 • Похибка, що допускається: ± 2,5 мкм (що дорівнює ± 1-3% від тієї величини, що вимірюється);
 • Мінімальна товщина основи: 0,3 мм;
 • Одиниці виміру um або mils;
 • Живлення відбувається від батарей ААА(4 x 1.5В);
 • Є індикатор розрядки батареї;
 • Вимикається автоматично, через 50 секунд, якщо не працює;
 • Розмір 126x65x27 мм;
 • Вага товщиноміру без батарей - 81 г.

 

Комплектація

 1. 1 пристрій – товщиномір TG-8828FN.

 2. 4 батареї ААА.

 3. 1 пластина алюмінієва.

 4. 1 пластина залізна.

 5. 1 інструкція.

 6. 1 кейс для транспортування.

Cherokee
Четвер, 05 квітня 2018
Пару лет назад начали машины из-за границы пригонять, решил купить толщимер себе. Хорошая штука, точная и время экономит. А самое главное, что замеры всегда точные и безошибочные, что для меня очень важно. Всем, кто имеет дело с перекупом советую этот толщиномер!